Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Igor Kwiatkowski – „Pół geniusz, pół kretyn”

19 września

16:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Igor Kwiatkowski
w programie „Pół geniusz, pół kretyn”

 

19 września 2021, niedziela
godz. 16:00 – 17:40
Sala Koncertowa
CKK Jordanki


Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów. W najnowszym programie Igor dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata opowie o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas w sposób, którego jeszcze nie było. Sprawy obyczajowe, potyczki damsko-męskie, życiowe tarapaty męża i ojca, najświeższe trendy popkultury okiem Igora Kwiatkowskiego to pewność dobrej i inteligentnej zabawy, bez sztuczności i naciągania. Bo Igor z rozbrajającą szczerością mówi, o tym jak jest w życiu każdego faceta, który raz wznosi się na wyżyny geniuszu, aby zaraz potknąć się i zrobić z siebie totalnego kretyna.Informacje o organizacji wydarzenia

Występ odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym z wypełnieniem 50% publiczności z zachowaniem obowiązku zakrywania ust i nosa.
Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM IMPREZY.

Bilet wstępu ważny jest wyłącznie za okazaniem przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia.  
POBIERZ OŚWIADCZENIE


Kup bilet

Bilety w cenie: 70, 80, 90, 110 zł.

 

Sprzedaż stacjonarna w:

  • kasie biletowej w CKK Jordanki; Toruń, Al. Solidarności 1-3,
    kasa czynna od czw.-sob. w godz. 13:00-19:00

 

Organizator:

Agencja Artystyczna Eskander

Malczewskiego 3/1

45-030 Opole

+ 48 77 441 05 33

eskander.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.