Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

JANN

3 grudnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

JANN

3 grudnia 2023, niedziela

DRZWI godz. 19:00

KIWI godz. 20:00

JANN godz. 21:00

Sala Koncertowa


Jann nie zwalnia tempa i planuje kolejne koncerty! Artysta poinformował właśnie o swojej nadchodzącej trasie koncertowej, w którą wyruszy już jesienią. Koncerty odbędą się w 8 polskich miastach. Bilety w przedsprzedaży będą dostępne już w południe 11 lipca!

Jann szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą. Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a single “Gladiator” i “Need a break” podbiły również streamingi poza granicami Polski. Jednak jak sam przyznaje – najlepiej czuje się na scenie.


Po sukcesie wyprzedanej w dobę trasy “Gladiator tour” i serii fantastycznych festiwalowych występów, Jann ogłasza kolejne koncerty! Artysta wraz z zespołem wyruszy w jesienną trasę, która obejmie 8 polskich miast. W listopadzie i grudniu będzie można go zobaczyć w Gliwicach, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy, Krakowie i Warszawie. Organizatorem trasy jest agencja Fource Entertainment. W roli supportu wystąpi KIWI – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.


ENG:
Jann is a 24-year-old charismatic artist, producer and writer based in Warsaw, Poland. Deeply rooted connection with music and art manifested in the young artist’s life since the beginning. His unique scale (counter-tenor) led him to the National Opera in Warsaw where he performed for a number of years. He then moved to London where he studied at BIMM. At the beginning of the year, Jann took part in the pre-selections for the Eurovision Song Contest 2023 and performed his song „Gladiator”. The number gained a lot of new fans and can now be found at the top of the most popular playlists on Spotify. He has played a number of live shows and music festivals, such as Open’er Festival (Gdynia, Poland), Orange Warsaw Festival (Warsaw, Poland), OFF Festival (Katowice, Poland), Great September (Łódź, Poland). Furthermore, he has also performed internationally, including concerts in Budapest, Bratislava, and Stockholm.


Regulamin oraz zgoda rodziców/opiekunów prawnych na udział w koncercie dla osób poniżej 18 roku życia do pobrania na stronie www.fource.pl


KOMUNIKAT DLA WIDZÓW KONCERTU W BYDGOSZCZY:

Uprzejmie informujemy, że bilety zakupione na odwołany koncert w Bydgoszczy 4 grudnia 2023 roku, mogą Państwo wykorzystać na koncert w Toruniu, który odbędzie się 3 grudnia w układzie stojąco-siedzącym. Poniżej przedstawiamy komunikat od organizatora:

Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych koncert w Bydgoszczy zaplanowany na 4 grudnia nie odbędzie się. Żeby Wam to zrekompensować każdy zakupiony bilet (w tym pakiety VIP) zachowuje ważność na koncert, który odbędzie się dzień wcześniej w Toruniu (CKK Jordanki), w niedzielę 3 grudnia 2023 roku. Osoby nie mogące uczestniczyć w wydarzeniu pragnące zwrócić bilet prosimy o kontakt z bileterią w terminie do 15 listopada, szczegóły dotyczące procedury zostały do Was wysłane drogą mailową.

W razie pytań prosimy o kontakt do organizatora poprzez stronę: info@fource.pl lub social media:
www.facebook.com/fourcepl
www.instagram.com/fource_pl

Kup bilet

Bilety w przedsprzedaży dostępne będą już w południe 11 lipca!

ebilet.pl

allegro.pl

Organizator:

Fource Entertainment

Chmielna 2-31

00-020 Warszawa

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.