Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Jaromir Nohavica z zespołem

20 października

18:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

W dniu 20.10.2019 r. o godz. 18:00 w sali koncertowej CKK Jordanki w Toruniu wystąpi Jaromír Nohavica – czeski pieśniarz, muzyk, kompozytor i poeta.

Koncerty czeskiego barda, od dłuższego czasu cieszą się w Polsce niesłabnącym powodzeniem, a wielotysięczne widownie zapełniają się do ostatniego miejsca.

Nohavica należy do pieśniarzy, wokół których wytwarza się urzekające misterium. Brawurowo porusza się między folkiem a folklorem, jest prawdziwym bardem swojego regionu. Opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy: o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach.

J. Nohavica nagrał kilkanaście płyt. Najnowsza zatytułowana jest „Poruba” – to nazwa ostrawskiej dzielnicy, z którą łączy go wiele wspomnień i gdzie wszystko się w jego życiu zaczęło: pierwsze miłości, przyjaźnie, znajomości, ale także awantury i szykany. Dwie piosenki z płyty (Czarna dziura i Empire State) cieszyły się wielką popularnością słuchaczy radiowej Trójki zajmując wysokie miejsca na Liście Przebojów. Utworów z ostatniej płyty z pewnością nie zabraknie podczas koncertu w Toruniu.

Jaromírowi Nohavicy na scenie towarzyszy zespół w składzie: Robert Kuśmierski (akordeon, piano) i Pavel Planka (instrumenty perkusyjne).
Z pewnością rzesze fanów Artysty, z niecierpliwością czekają na kolejne, niesamowite spotkanie – muzyczną ucztę.

Koncert przeznaczony jest dla widzów powyżej 15 roku życia.

OFICJALNY PROFIL WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Kup Bilet

Wejściówki do nabycia:

oraz stacjonarnie:

  • Salony EMPIK
  • Ośrodek Informacji Turystycznej Rynek Staromiejski 25
  • Księgarnia PWN ul. Mikołaja Reja 25
  • Biuro Turystyczne Copernicana ul. Żeglarska 31/1
  • Keep Travel
  • Media Markt
  • kasa Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej znajdującej się na parterze CKK Jordanki, Al. Solidarności 1-3, 87-100 Toruń (wt-sb, godz. 13:00-19:00)

Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: tel. +48 602 80 43 29

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY „IMPART” MIECZYSŁAW WATZA

UL. Żwirki 52

83-110 Tczew

tel. +48 602 80 43 29

www.impart.pl

Zobacz także

9.03 18:00 | Sala Koncertowa

Andrzej Sikorowski z zespołem

6.04 18:00 | Sala Koncertowa

Grzegorz Turnau Bedford Tour Toruń

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.