Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[ODWOŁANY] Jaromír NOHAVICA

30 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

informujemy, że koncert Jaromira Nohavicy w CKK Jordanki zaplanowany na 30 marca br. został odwołany.

W celu otrzymania zwrotu pieniędzy prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.


Jaromír Nohavica

30 marca 2022, środa
godz. 19:00
Sala Koncertowa


Jaromír Nohavica wiosną 2022 wraca do Polski. Ostrawski bard w Toruniu rozpocznie trasę koncertową. Jeden z najsłynniejszych czeskich pieśniarzy, kompozytorów oraz poetów na przełomie marca i kwietnia 2022 zagra pięć koncertów w Polsce. U boku Jaromíra Nohavicy gościnnie wystąpią: Robert Kuśmierski (PL) oraz Pavel Planka (CZ). Bilety dostępne w sprzedaży!


Trasa koncertowa Jaromíra Nohavicy rozpocznie się w Toruniu. Artysta wystąpi jeszcze w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Katowicach.

  • 30 marca 2022 – CKK Jordanki, Toruń
  • 31 marca 2022 – Stary Maneż, Gdańsk
  • 1 kwietnia 2022 – Klub Stodoła, Warszawa
  • 2 kwietnia 2022 – Klub Studio, Kraków
  • 3 kwietnia 2022 – Katowice Miasto Ogrodów, Katowice

Tegoroczne koncerty będą jedynymi w Polsce przed planowaną przerwą. Od września br. Jaromir Nohavica zawiesza swoją aktywność koncertową na co najmniej rok.


Jaromir Nohavica jest znany i kochany tak samo w Polsce, jak i w swojej ojczyźnie Czechach. Podczas koncertów czeskiego barda wielotysięczne widownie zapełniają się do ostatniego miejsca.


Nohavica należy do pieśniarzy, wokół których wytwarza się urzekające misterium. Brawurowo porusza się między folkiem a folklorem, jest prawdziwym bardem swojego regionu. Opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy: o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach. Bardzo dobrze zna język polski i swoje koncerty w Polsce prowadzi po polsku.


Nagrał kilkanaście płyt. Najnowsza zatytułowana jest “Máma mi na krk dala klič”. Piosenek z tej płyty z pewnością nie zabraknie na koncercie.


Piosenki Nohavicy cieszyły się wielką popularnością słuchaczy radiowej Trójki zajmując wysokie miejsca na Liście Przebojów.


Bardowi na scenie towarzyszy Robert Kuśmierski (akordeon, piano) i Pavel Planka (instrumenty perkusyjne).


Koncert przeznaczony jest dla widzów powyżej 15 roku życia.


Bilety

Bilety na koncert w Toruniu są dostępne online na www.biletyna.pl oraz stacjonarnie w kasie biletowej w CKK Jordanki, Ośrodku Informacji Turystycznej w Toruni oraz Biurze Turystycznym Copernicana w Toruniu.

Bilety na koncerty Jaromíra Nohavicy w: Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Katowicach są dostępne w kasie Klubu Stodoła (Warszawa) oraz w sprzedaży internetowej: www.ticketclub.pl.


Bilety

Bilety na koncert w Toruniu w cenach:

  • 150 zł |120 zł | 100 zł

Do nabycia online:

oraz stacjonarnie w:

  • kasie biletowej w CKK Jordanki. Kasa czynna w czwartki i piątki w godz.: 13:00-19:00,
  • Ośrodku Informacji Turystycznej w Toruniu, ul. Rynek Staromiejski 25, pon.-sob. 10:00- 17:00,
  • Biurze Turystycznym Copernicana w Toruniu, ul. Żeglarska 10/14 (I piętro), pon.-pt 10:00-14:00.

Przy zakupie biletu w kasie biletowej w CKK Jordanki otrzymasz BON RABATOWY (15% rabatu) na zabiegi Caudalie i masaże w SPA & Wellness AQUA TORUŃ.

Bilety na koncerty: Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Katowicach dostępne w kasie Klubu Stodoła (Warszawa) oraz w sprzedaży internetowej na ticketclub.pl.

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

+48 56 643 19 20

jordanki.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Regulamin wydarzenia

Regulamin wydarzeń organizowanych przez CKK JORDANKI pobierz