Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Jesteś serca biciem – Symfoniczny Dzień Matki [ODWOŁANY]

17 maja

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT


Koncert został odwołany.


Szanowni Państwo,

informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, zważywszy na aktualnie trwające w kraju czynności związane z walką z koronawirusem SARS-COV-2, została podjęta decyzja o zawieszeniu, do odwołania, funkcjonowania kasy biletowej oraz działalności koncertowej Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. 

W sprawie kolejnych wydarzeń aktualnego sezonu artystycznego oraz możliwości dokonania zwrotu zakupionych biletów w kasie CKK Jordanki na odwołane koncerty, będziemy informować Państwa na bieżąco, w zależności od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja w kraju.

Zwroty za bilety na koncerty odwołane, zakupione online, zostaną zrealizowane sukcesywnie, automatycznie, dla wszystkich Klientów. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą,  z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją niedogodności oraz zaistniałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość!

Toruńska Orkiestra Symfoniczna


Toruńska Orkiestra Symfoniczna informuje, że szuka możliwości przeprowadzenia koncertu w nowym terminie – więcej informacji na ten temat ma się pojawić wkrótce.

Pełny komunikat w sprawie odwołanych/przeniesionych wydarzeń tutaj.

 

Wystąpią:
P. Wrombel – fortepian
J.Szrom – wokal
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
J. Rogala – dyrygent

Koncert dedykowany wszystkim Mamom z okazji Ich święta. Dla wielu Mama jest najważniejszą osobą na świecie. Relacja łącząca matkę i dziecko jest wyjątkowa i ma ogromną moc, dlatego ten koncert również taki będzie. Najsłynniejsze utwory polskie autorstwa Niemena, Zauchy, Nalepy oraz Czerwonych Gitar pozwolą na chwilę wytchnienia oraz refleksji i wspomnień.

W programie:
Przeboje Niemena, Zauchy, Nalepy, Czerwonych Gitar

dzieciaki sym-foniaki

Wybierając się na koncert, możecie Państwo pozostawić swoje pociechy w wieku 5-10 lat pod bezpłatna opieką naszych animatorek w ramach akcji Dzieciaki Symfoniaki.
Gwarantujemy, że oprócz standardowych zabaw i zajęć dla dzieci znajdzie się tu również miejsce dla gier muzycznych.
Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy: edukacja@tos.art.pl, 602253809

Kup bilet

Bilety w cenie:
50 zł (normalny)
40 zł (ulgowy)

Do nabycia online:

oraz stacjonarnie:

  • Kasa TOS w CKK Jordanki, Toruń, Al. Solidarności 1-3
    (56) 642 43 79
    Godziny otwarcia: wt-sb, 13:00-19:00

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

56 622 88 05

www.tos.art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.