Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[Przeniesiony] Jezioro Łabędzie

22 lutego

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

w wyniku trudności związanych z ustaleniem dogodnego terminu w lutym 2023 r. przenosimy wydarzenie baletowe „Jezioro łabędzie” na nowy termin  – 22.11.2023 r.

W związku z trwającą wojną przyjazd grupy baletowej Royal Ukrainian Ballet z Charkowa na organizowaną przez nas trasę baletową ma być realną pomocą dla zespołu – z zespołem Agencja współpracuje już niemal 10 lat. W wyniku wybuchu wojny członkowie zespołu zmuszeni zostali do opuszczenia swojego rodzinnego miasta i obecnie rozproszeni są w różnych krajach Europy, gdzie w większości pozostają pod opieką lokalnych organizacji pomagających mieszkańcom Ukrainy na uchodźstwie.  Artyści znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji i bardzo potrzebują powrotu do swojego zawodu, do baletu, który pokochali.

Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Zakupione bilety na spektakl baletowy Jezioro łabędzie w wykonaniu Royal Ukrainian Ballet zachowują swoją ważność i obowiązują na nowy termin 22.11.23 r.

Jeśli jednak zdecydują się Państwo na zwrot zakupionych wcześniej biletów prosimy o kontakt z bileteriami lub z punktem sprzedaży, w których dokonano ich zakupu. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą: drogą elektroniczną promusica@promusica.pl lub telefonicznie pod numerem 71 337 32 08.

 


Spektakl baletowy, który nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności na całym świecie. Historia miłości księcia i księżniczki zaklętej w łabędzia wzbudza wielkie emocje i choć wszyscy znają jej zakończenie, z przyjemnością powracają do niej raz za razem. Bowiem oglądanie kunsztu baletowego połączonego z przepiękną muzyką pozwala przenieść się w zupełnie inną, bajkową rzeczywistość, jakże inną od tej, która nas otacza.


ROYAL UKRAINIAN BALLET z Charkowa to zespół, z którymi Agencja Artystyczna Pro Musica współpracuje już od 10 lat. Został on założony w 2007 roku. Nad jego stałym rozwojem czuwa manager, tancerz i choreograf Anatoliy Kazatskiy. Ich spektakle zachwycają nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale również przepięknymi kostiumami i bajeczną scenografią. Zespół wielokrotnie gościł nie tylko w krajach Europy, ale również Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Spektakl jest częścią ogólnopolskiej trasy organizowanej zespołowi działającemu obecnie na uchodźstwie i jest formą realnego wsparcia dla artystów.


Spektakl baletowy przeniesiony z 6 października 2022 r.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Agencja Artystyczna PRO MUSICA

+48 71 783 49 78

www.promusica.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.