Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[Przeniesiony] Jezioro Łabędzie

6 października

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

w związku z trwającą wojną w Ukrainie oraz narastającymi problemami związanymi z przyjazdem grupy baletowej Royal Ukrainian Ballet z Charkowa, która obecnie działa na uchodźstwie, a także ogólnopolskim bojkotem kultury rosyjskiej jesteśmy zmuszeni do przeniesienia spektaklu Jezioro łabędzie z 6 października br. na 22 lutego 2023 r.

Planowana trasa miała być formą realnej pomocy dla zespołu, z którym nasza Agencja współpracuje już niemal 10 lat. W wyniku wybuchu wojny członkowie zespołu zmuszeni zostali do opuszczenia swojego rodzinnego miasta i obecnie rozproszeni są w różnych krajach Europy, gdzie w większości pozostają pod opieką lokalnych organizacji pomagających mieszkańcom Ukrainy na uchodźstwie. Pomoc wiąże się z koniecznością spełniania określonych warunków, a każde opuszczenie miejsca pobytu z formalnościami, które są różne dla różnych krajów. Artyści znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji i bardzo potrzebują powrotu do swojego zawodu, do baletu, który pokochali. Ze swojej strony możemy Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby trasa się odbyła.


Jeszcze raz przepraszamy za tę sytuację i liczymy na Państwa wyrozumiałość.


Zakupione bilety na spektakl baletowy z 6.10.22r. zachowują swoją ważność i obowiązują na nowy termin 22.02.23 r.


Jeśli jednak zdecydują się Państwo na zwrot zakupionych wcześniej biletów prosimy o kontakt z bileteriami, w których dokonano ich zakupu. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą: drogą elektroniczną promusica@promusica.pl lub telefonicznie pod numerem 71 337 32 08.

 

 


Spektakl baletowy, który nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności na całym świecie. Historia miłości księcia i księżniczki zaklętej w łabędzia wzbudza wielkie emocje i choć wszyscy znają jej zakończenie, z przyjemnością powracają do niej raz za razem. Bowiem oglądanie kunsztu baletowego połączonego z przepiękną muzyką pozwala przenieść się w zupełnie inną, bajkową rzeczywistość, jakże inną od tej, która nas otacza.

ROYAL UKRAINIAN BALLET z Charkowa to zespół, z którymi Agencja Artystyczna Pro Musica współpracuje już od 10 lat. Został on założony w 2007 roku. Nad jego stałym rozwojem czuwa manager, tancerz i choreograf Anatoliy Kazatskiy. Ich spektakle zachwycają nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale również przepięknymi kostiumami i bajeczną scenografią. Zespół wielokrotnie gościł nie tylko w krajach Europy, ale również Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Spektakl jest częścią ogólnopolskiej trasy organizowanej zespołowi działającemu obecnie na uchodźstwie i jest formą realnego wsparcia dla artystów.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Agencja Artystyczna PRO MUSICA

+48 71 783 49 78

www.promusica.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.