Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[ODWOŁANE] Jezioro Łabędzie | Grand Kiev Ballet

10 lipca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

Informujemy, że występ Grand Kiev Ballet, który miał się odbyć w CKK Jordanki w dniu 10 lipca 2022 roku został odwołany. Prosimy o dokonywanie zwrotów biletów w miejscach ich zakupu.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.


Jezioro Łabędzie
Grand Kiev Ballet

10 lipca 2022, niedziela
godz. 19:00
Sala Koncertowa


Grand Kiev Ballet rozpoczął swoją działalność koncertową w 2014 roku od trasy koncertowej po Francji, która nosiła tytuł „gwiazdy światowego Baletu” dając ponad 35 koncertów galowych w ciągu półtora miesiąca!

Po udanych występach  baletowych pojawiło się wiele ofert koncertowych na całym świecie. Ameryka, Chiny, Hiszpania, Holandia, Polska, Norwegia, Belgia i wiele innych. W ich repertuarze znajduje się prawie cały klasyczny repertuar „Jezioro łabędzie”,” Dziadek do orzechów”,” Don Kichot”,” Gisele”,”Królewna Śnieżka”.


Dekoracje i kostiumy są tworzone przez najlepszych rzemieślników z Kijowa z Opery Narodowej Ukrainy.

Dyrektor i solista-Grand Kiev Ballet, artysta ludowy Ukrainy Oleksandr Stojanow wraz z żoną Primą ballerina Katarzyną Kuchar podbijają światowy rynek sztuki baletowej. Cała Kijowska trupa składa się z uznanych mistrzów baletu klasycznego o najwyższym poziomie światowej klasy umiejętności wykonawczych.


Ekaterina Kuchar i Alexander Stojanov są jedną z najbardziej znanych par baletu klasycznego. Ich duet jest zawsze perfekcyjny. Krucha jak statuetka Katarzyna i emocjonalny, latający po scenie Aleksander. Ich Para taneczna jest kochana za ryzykowne i łatwe wsparcie oraz prawdziwe emocje, które dają na scenie.


Ekaterina Kuchar – Prima ballerina Opery Narodowej Ukrainy, artystka ludowa Ukrainy, laureatka międzynarodowych konkursów. Jest zapraszana do tańca na najlepsze sceny baletowe na świecie. Ekaterina jest balleriną ze specjalnym pismem, stylem, który potrafi przekazać nie tylko tekst taneczny, ale także głębokie doświadczenia swojego bohatera za pomocą swojego ciała i dramatycznego talentu.


Aleksander Stojanów – Główny tancerz baletu Opery Narodowej Ukrainy, artysta ludowy Ukrainy, laureat międzynarodowych konkursów. Jest motorem współczesnego baletu, rozwija prawdziwą sztukę wysoką. Jego łatwy skok, technika i emocjonalność sprawiły, że stał się ulubieńcem wielu fanów sztuki baletowej.


O spektaklu:
„Jezioro łabędzie” to światowy balet, który od ponad 100 lat zachowuje swój prymat w sercach widzów. Dla wielu ludzi stanowi symbol sztuki baletowej. Dziś „Jezioro łabędzie” jest ozdobą w repertuarze prawie wszystkich głównych teatrów na świecie.
Balet powstał na podstawie starożytnej Niemieckiej legendy opowiadającej o pięknej księżniczce Odette, którą czarownik Rothbart zamienił w łabędzia swoją klątwą. Jest to mistyczna historia opowiedziana pod motywami genialnej muzyki Piotra Czajkowskiego i oparta na kontrastach walki światła i ciemności, Odette z Odylia, gdzie dobro triumfuje nad złem.Czas trwania: 2 godziny z przerwą.

Bilety

Bilety w cenach:  125 zł | 150 zł | 175 zł | 190 zł

Bilety dostępne online:

oraz stacjonarnie w:

  • kasie biletowej w CKK Jordanki. Kasa czynna w czwartki i piątki w godz.: 13:00-19:00 oraz na godzinę przed wydarzeniem.

Więcej informacji:

 

Organizator:

Owacja Sp. z o.o.

Juliusza Słowackiego 9 skrytka 78

58-300 Wałbrzych

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.