Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Kabaret Moralnego Niepokoju. Za długo Panowie byli grzeczni.

15 stycznia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Kabaret Moralnego Niepokoju
Za długo Panowie byli grzeczni

15 stycznia 2022, sobota
godz. 16:00 i 19:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.

Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.


Kup bilet

Ceny biletów:
60 zł | 80 zł | 110 zł | 130 zł | 150 zł

dostępne online na:

 

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Zobacz także

16:00 | Sala Koncertowa

Kabaret Moralnego Niepokoju. Za długo Panowie byli grzeczni.

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.