Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Kabaret Neo-Nówka. Żywot Mariana [PRZENIESIONY]

19 września

20:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

występ Kabaretu „Neo-Nówka”, zaplanowany na 19.09.2020  w sali CKK Jordanki zostaje ponownie przeniesiony – na 31.10.2021. Godziny występów pozostają bez zmian. Niestety, ze względu na zbyt duże wypełnienie sali oraz konieczność zachowania reżimu sanitarnego, wydarzenie nie może się odbyć w pierwotnym terminie. Państwa bilety zachowują ważność nie ma potrzeby ich wymiany. Zachęcamy do zatrzymania biletów. Jesienią 2021 roku Kabaret Neo-Nówka zaprezentuje Państwu zupełnie nowy, jubileuszowy program z okazji 20-lecia powstania Kabaretu.

Sytuacja naszej branży jest obecnie wyjątkowo trudna. Po raz kolejny jesteśmy zmuszeni odwołać lub przenieść na inny termin kilkaset wydarzeń. W związku z powyższym, w przypadku, gdy nowy termin nie będzie Państwu odpowiadał, zwracamy się z prośbą o wsparcie i wymianę biletów na voucher. Można go wykorzystać na wszystkie przyszłe wydarzenia w naszej ofercie do końca 2022 roku. Pełny repertuar znajdą Państwo na stronie adria-art.pl

 

W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety, prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.

Serdecznie pozdrawiamy,
zespół Adria Art


https://adria-art.pl/


Swoim nowym spektaklem kabaretowym Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka.Żywot Mariana” jest zabawny, rozluźniający, ale i zmuszający do przemyśleń.

Widzowie śledzą losy tytułowego Mariana – statystycznego Polaka – od narodzin aż po kres życia. Może ten program nie każdemu pomoże odpowiedzieć na pytanie „Jak żyć?”, ale z pewnością dostarczy mnóstwo okazji do śmiechu.

Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu zespołu Żarówki. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Polecamy z ręką na sercu.

Wydarzenie na Facebook’u

Kup Bilet

Bilety w cenie: 60 zł  | 80 zł |  95 zł | 110 zł | 125 zł

 

 

 

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.