Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Kabaret Smile – nowy program: Tu i teraz

15 października

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT ORGANIZATORA


Szanowni Państwo,

występ Kabaretu Smile , zaplanowany na 15 października 2020 w sali CKK Jordanki w Toruniu, zostaje ponownie przeniesiony na 24 kwietnia 2021 roku.

Niestety, ze względu na zbyt duże wypełnienie sali i konieczność zachowania reżimu sanitarnego, wydarzenie nie może się odbyć w pierwotnym terminie. Państwa bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Miejsce i godzina wydarzenia pozostaje bez zmian. Sytuacja naszej branży jest obecnie wyjątkowo trudna. Po raz kolejny zostaliśmy zmuszeni przenieść na inny termin kilkaset wydarzeń. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o zachowanie biletu lub skorzystanie z vouchera. Można go wykorzystać na wszystkie wydarzenia w naszej ofercie do końca 2022 roku.

Pełny repertuar znajdą Państwo na stronie adria-art.pl. Decyzję o wymianie lub zwrocie biletów należy zgłosić na adres: rezerwacje@adria-art.pl, w treści podając numer rezerwacji.

 

Serdecznie pozdrawiamy,
zespół Adria Art


 

 

Program „Tu i teraz” to wynik obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile w ramach akcji #obserwujemywas. Z zebranego materiału powstał program ukazujący codzienność z przymrużeniem oka.

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowoczesnych technologii na nasze życie, scenki rodzajowe z życia typowego „Seby” i celebrytów z pierwszych stron gazet. To tylko nieliczne tematy przedstawiane w skeczach.

Akcja #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu. Jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!

Sprawdź sam, jak działa na Ciebie Kabaret Smile – bądź „Tu i teraz”!

Wydarzenie na Facebook’u.

Kup Bilet

Bilety: 50 zł  | 70 zł | 95 zł | 125 zł

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.