Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Kabaret Smile – nowy program: Tu i teraz [PRZENIESIONY]

25 kwietnia

16:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT ORGANIZATORA


Szanowni Państwo,

w związku z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i szybkim wzrostem liczby zachorowań na COVID-19, występ Kabaretu Smile, zaplanowany na dzień 25 kwietnia 2020 w CKK Jordanki w Toruniu, zostaje przeniesiony.
Wydarzenie odbędzie się 15 października 2020 o godzinie 19:00.
Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany.
W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z punktem sprzedaży, za którego pośrednictwem kupili Państwo bilety, jednocześnie prosimy o zamieszczanie w tytule maila – numeru państwa rezerwacji.
Informujemy, że istnieje również możliwość wymiany biletów na inne wydarzenie organizowane przez Adria Art. Prośby o wymianę oraz inne wątpliwości prosimy zgłaszać na adres rezerwacje@adria-art.pl
Wszelkie informacje dotyczące zakupionych biletów znajdą Państwo w regulaminie, na stronie organizatora www.adria-art.pl
Przepraszamy za powstałe niedogodności. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Adria Art


 

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.
#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile – bądź „Tu i teraz”!

 

Wydarzenie na Facebook’u tutaj.

Kup Bilet

Bilety: 50 zł  | 70 zł | 95 zł | 125 zł

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.