Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Kameralnie – opera/operetka/musical vol. 1

22 lipca

18:00

| Sala Prób

dodaj do swojego kalendarza

Kameralnie – opera/operetka/musical vol. 1

Wydarzenie odbywa się w ramach 27. Międzynarodowego Festiwalu „Nova Muzyka i Architektura” / Toruń, Kujawsko-Pomorskie 2023

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Kujawy + Pomorze – promocja potencjału gospodarczego regionu – edycja II”

22 lipca 2023, sobota
godz. 18:00
Sala Prób

Wstęp wolny*

Program wydarzenia obejmuje najwybitniejsze dzieła muzyki operowej, operetkowej i musicalowej.  W tętniący feerią dźwięków świat wprowadzi nas Marta Ustyniak-Babińska – sopranistka, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Do jej największych sukcesów należą III miejsce na VII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym Złote Głosy Mazowsza i wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Wykonawstwa Muzyki Operetkowej i Musicalowej im. Iwony Borowickiej 2012. Podczas koncertu wysłuchamy najpiękniejszych arii ze słynnych operetek, a słuchacze z pewnością docenią lekką, nieco żartobliwą i pełną wdzięku melodię tych dzieł. Nie zabraknie również arii z najbardziej znanych oper, do dziś poruszających nowe pokolenia melomanów subtelnym połączeniem muzyki i akcji dramatycznej. Wieczór wzbogacą piosenki z przebojowych musicali, które w przeszłości zawojowały sceny teatrów na całym Broadwayu.

Wystąpią:

Marta Ustyniak-Babińska – sopran
Hanna Herasymova-Liakhovych – fortepian
Karolina Smolarek-Szynal – prowadzenie

W programie:

przeboje muzyki operetkowej i musicalowej

* bezplatne wejściówki do odbioru w kasie CKK Jordanki od 29 czerwca 2023 r.

 


Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

56 622 88 05

www.tos.art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.