Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Koncert walentynkowy KARUZELA GNA

11 lutego

16:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KARUZELA GNA na Walentynki


11 lutego 2023, sobota
godz. 16:00
Sala Koncertowa


Specjalna edycja, rozszerzony o nowe utwory repertuar, goście specjalni i niespodzianki!


Walentynkowa odsłona koncertu KARUZELA GNA to spektakularne wydarzenie, podczas którego Wasze serca poczują wyjątkowy, muzyczny beat. Usłyszycie zupełnie nowe aranżacje największych polskich przebojów: „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha”, „Cichosza”, „Nie pytaj o Polskę” czy „Ludzkie gadanie”. Nie zabraknie również utworów o miłości: „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Byłaś serca biciem”, „Czas nas uczy pogody” i innych.NAJLEPSZY PREZENT NA WALENTYNKI

Kilkudziesięciu artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie wokalistów Music Everywhere, goście specjalni: Julia Olędzka i Kacper Andrzejewski, band, wizualizacje… ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście! To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Wsiadacie z drugą połówką do muzycznej karuzeli i trzymajcie się mocno… za ręce.MUSIC EVERYWHERE KOLEJNY RAZ W TORUNIU!

Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Kayah, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Występują w kraju i zagranicą, zdobywając czołowe nagrody na festiwalach i konkursach (w tym również w międzynarodowym Per Musicam Ad Astra w Toruniu). Na swoich koncertach gromadzą pełne sale, a przy ich muzyce bawią się zarówno młodzi, jak i dojrzali wielbiciele.


ZAKOCHANI W MUZYCE

Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że „muzyka to dopiero początek”. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu. Stworzyli niezapomniany show, podczas którego zapewniają, że „czas ich uczy pogody”. Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć „w głośnikach wciąż muzyka gra”. Jak im nie wierzyć?


Podczas koncertu usłyszycie: „Biała armia”, „Rzuć to wszystko, co złe”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Zacznij od Bacha”, „Ludzkie gadanie”, „Aleja gwiazd”, „Nie pytaj o Polskę”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Cichosza”, „Bądź moim natchnieniem”, „Nie dokazuj”, „Byłaś serca biciem”, „Czas nas uczy pogody”, „Ktoś między nami”, „Jest taki samotny dom”, “Szklana pogoda”, „Co mi, Panie, dasz”.WSIADAJCIE DO KARUZELI

Sprawdźcie, jak inni przeżyli podróż na muzycznej karuzeli: www.karuzelagna.pl

Kup bilet

Bilety w cenie: od 79 zł

Zamówienia grupowe biletów
– powyżej 20 miejsc – tylko firmy i instytucje:
bilety@musiceverywhere.pl

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

MUSIC EVERYWHERE

ul. Lęborska 3B

80-386 Gdańsk

www.musiceverywhere.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.