Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Kasia Kowalska. Koncert odwołany!

30 listopada

18:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Z przykrością zawiadamiamy, że z powodu choroby Kasi Kowalskiej, planowany na 30 listopada 2019r. koncert w CKK Jordanki w Toruniu zostaje przeniesiony na początek 2020r.
Bilety zachowują ważność! Ewentualne zwroty w miejscach zakupu.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności!”
Impresariat Artystyczny „Impart”

 

Informacja o koncercie 7 stycznia 2020r. o godz. 19.00 dostępna TUTAJ.

OFICJALNY PROFIL WYDARZENIA NA FB

 

W dniu 30 listopada 2019 r. o godz. 18:00 na scenie CKK Jordanki w Toruniu wystąpi Kasia Kowalska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek, gitarzystka, producentka i aktorka. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z Jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną.

Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy. Obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, „AYA”, na który jej fani czekali aż 10 lat. „AYA” jeszcze przed premierą znalazła się na 1 miejscu listy sprzedaży płyt empiku. Uzyskała również dwie nominacje do Fryderyków. Podczas koncertów Kasi Kowalskiej nie brakuje największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla „Alannah (tak niewiele chcę)”.

Występ w dniu 30.11.2019 odbędzie się w ramach kontynuacji, cieszącej się nie słabnącym powodzeniem, trasy koncertowej „Kasia Kowalska 25”. Czeka nas magiczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej artystycznej kariery.

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY „IMPART” MIECZYSŁAW WATZA

UL. Żwirki 52

83-110 Tczew

tel. +48 602 80 43 29

www.impart.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.