Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Kochanie wróciłem – spektakl odwołany!

1 grudnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

z przykrością zawiadamiamy, że spektakl „Kochanie, wróciłem”, zaplanowany na 1 grudnia na godz. 19.00 w CKK Jordanki w Toruniu, jest odwołany.

Klienci, którzy zakupili bilety na to wystawienie, zostaną przeniesieni na godz. 16.00 (tego samego dnia w CKK JORDANKI). Widzowie zostaną poinformowani o nowych miejscach drogą e-mailową lub telefoniczną.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących wymiany biletów prosimy o kontakt z organizatorem Adria Art mailowo: rezerwacje@adria-art.pl.

Widzów przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Adria Art


Jeśli w znanym porzekadle – „Stara miłość nie rdzewieje“ jest odrobina prawdy, to francuska komedia „KOCHANIE WRÓCIŁEM” najlepiej tego dowodzi.

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania… za prawie każdą cenę.

Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie…

Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki,o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie…

„KOCHANIE WRÓCIŁEM” to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiędzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy – widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu.

Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki – miłość.

Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć „stara“ – to nie „zardzewieje“.

Reżyseria i scenografia: Tomasz Dutkiewicz

Kostiumy: Anna Męczyńska

Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska

Obsada:

Marta Wierzbicka

Maria Pakulnis

Katarzyna Ankudowicz

Jan Jankowski

Grzegorz Pawlak

Marcin Troński

Wojciech Wysocki

Bartosz Obuchowicz

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.