Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

”Kolędy Świata” TGD + Kasia Cerekwicka

3 grudnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

3 grudnia 2019r. na scenie CKK Jordanki w Toruniu odbędzie się koncert  ”Kolędy Świata” w wykonaniu zespołu TGD. Gościnnie wystąpi  Katarzyna Cerekwicka oraz dzieci z toruńskiej Szkółki TGD.

”Kolędy Świata” to muzyczny projekt, który został zapoczątkowany przez zespół w poszukiwaniu bożonarodzeniowych tradycji. Podczas koncertów publiczność będzie miała okazję usłyszeć repertuar charakterystyczny dla świątecznego okresu panującego w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii czy Anglii.  Nie zabraknie oczywiście polskich kolęd.

Zespół TGD oprócz tradycyjnych brzmień prezentuje współczesne, popularne piosenki. Organizatorzy i artyści zapraszają na wspólną ucztę muzyczną w towarzystwie wyjątkowych wokalistów oraz instrumentalistów.

Przed zakupem biletu należy zapoznać się z regulaminem Bilety24.pl oraz regulaminem Organizatora dostępnym na stronie www.mua.com.pl. Zakup biletu oznacza akceptację regulaminów.

 

 

 

Kup Bilet

Bilety w cenie: 109 zł | 139 zł | 149 zł  do nabycia online na:

bilety24.pl

ebilet.pl

kupbilecik.pl

lub stacjonarnie w kasie Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej (Al. Solidarności 1-3).

Przy zamówieniach grupowych rabat. Kontakt w sprawie zakupu biletów grupowych, tel. 575 781 337.

Organizator:

Agencja Muzyczna Union

600347580

mua.com.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.