Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Koncert CHRISTMAS SONGS

18 grudnia

20:15

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Koncert CHRISTMAS SONGS

18 grudnia 2023, poniedziałek 
godz. 20:15

Sala Koncertowa


Music Everywhere & KAYAH & Kasia Dereń & Nick Sinckler


Kiedy na dworze wieje chłodem, rozgrzej się przy radosnych dźwiękach, dzięki którym już teraz przeżyjesz wyjątkowe chwile. Najpiękniejsze kolędy i świąteczne przeboje wprawią Cię nie tylko w dobry nastrój, lecz także rozbudzą apetyt na karnawałowe szaleństwo.


„Let It Snow”, „Last Christmas” czy „Jingle Bell Rock” wybrzmią z prawdziwą mocą dzięki energii wokalistów Music Everywhere, niezwykłego bandu oraz wspaniałych wokalistów: Kayah, Kasi Dereń i Nicka Sincklera. Zaskoczą Cię zupełnie nowe aranżacje ponadczasowych hitów, takich jak „Jingle Bells”, czy „White Christmas”. Nie zabraknie również przytulnych i nastrojowych piosenek „Mary, Did You Know”, „Oh, Holy Night” i najbardziej znanej kolędy „Silent Night”. Szczyptę tajemniczości doda „Nie było miejsca dla Ciebie” i „O Come, O Come Emmanuel”, po których czeka Cię prawdziwy wybuch radości podczas „Ding Dong”, „Joy to the World”, „Hark! The Herald” i wielu innych zimowych przebojów.


Usłysz fantastyczne solówki na gitarze elektrycznej (Michał Zienkowski); poczuj mocne uderzenie perkusji (Mikołaj Stańko), zachwyć się zaskakującym brzmieniem skrzypiec elektrycznych (Gabriela Żmigrodzka); poznaj wirtuozerię instrumentów klawiszowych (Adam Pietrzak) i mocne uderzenie basu (Konrad Żołnierek). Nad całością fantastycznego brzmienia zespołu i wokalistów czuwa dyrygentka – Beata Śnieg.

Pozwólcie sobie na chwilę odpoczynku i przeżycie tego magicznego czasu w ciepłej i radosnej atmosferze.


MUSIC EVERYWHERE (dyr. Beata Śnieg)

Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Kayah, Steczkowskiej, Rodowicz, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Muzykują w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu.

 

KAYAH – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij”, czy świąteczny „Ding Dong”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat. Swój pierwszy autorski album – “Kamień” wydała w 1995 roku. Od tego czasu, Kayah wydała 10 albumów prezentujących jej fascynacje muzyką folkową, klubową, soulową i jazzową, a nawet klasyczną.

 

NICK SINCKLER swoją muzyczną przygodę rozpoczął w Nowym Yorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami solul  & r’n’b. Polskiej publiczności dał się poznać w programie Fabryka Gwiazd, gdzie dotarł do finału. Tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując m. in. z Kayah, Kukulską, T-Love, Blue Cafe. Po wydaniu singli Feel This Love oraz wspólnie z Kayah „Kochaj różnym być”, obecnie przygotowuje się do wydania kolejnego albumu.

 

KASIA DEREŃ to genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu, jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. Szerszemu gronu odbiorców wokalistka dała się poznać solowymi singlami „Just A Few Words”, „Count On Me”, „XXI” i „Niespokojnie”. W listopadzie 2021 roku ukazał się jej debiutancki album „Moje historie”, zajmując już w pierwszym tygodniu preorderu pierwsze miejsce w TOP 100 internetowej sprzedaży Empiku.

 

Kup bilet

Bilety:
od 99 zł

Dostępne online:

Zamówienia grupowe biletów
powyżej 20 miejsc – tylko firmy i instytucje:
bilety@musiceverywhere.pl

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

MUSIC EVERYWHERE

ul. Lęborska 3B

80-386 Gdańsk

www.musiceverywhere.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.