Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Koncert Finałowy Festiwalu Cała Jaskrawość

15 września

18:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Koncert Finałowy Festiwalu Cała Jaskrawość

Festiwal Piosenki Autorskiej
CAŁA JASKRAWOŚĆ 

15 września 2024, godz. 18:00

Sala Koncertowa CKK Jordanki


Festiwal Piosenki Autorskiej Cała Jaskrawość to projekt artystyczny, którego celem jest promocja młodych twórców piosenek literackich, kompozytorów i autorów tekstów, którzy jednocześnie są ich wykonawcami. Projekt ma charakter edukacyjny i jednocześnie konkursowy. Do udziału w Festiwalu zapraszani są młodzi twórcy z całej Polski, wyłonieni na podstawie nadesłanych zgłoszeń, którzy następnie uczestniczą w warsztatach muzycznych z udziałem profesjonalnej kadry. Zwieńczeniem Festiwalu jest finałowy koncert konkursowy, w którym młodzi twórcy prezentują szerokiej publiczności swoje premierowe, autorskie piosenki, z akompaniamentem zawodowych muzyków.

Koncert finałowy festiwalu Cała Jaskrawość będzie jednocześnie konkursem dla młodych twórców piosenek na najlepsze wykonanie piosenki.

Na koncert finałowy Festiwalu Cała Jaskrawość oraz na koncert Sorry Boys obowiązują darmowe wejściówki, które będą do odbioru w Księgodzielni pod Urzędem Marszałkowskim.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

SOS Music

56 6521016

www.sosmusic.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.