Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

V Festiwal Piosenki Autorskiej CAŁA JASKRAWOŚĆ | Koncert Sorry Boys

14 września

18:00

| Sala Kameralna

dodaj do swojego kalendarza

Koncert Sorry Boys

Festiwal Piosenki Autorskiej
CAŁA JASKRAWOŚĆ 

14 września 2024
Sala Kameralna CKK Jordanki


Zespół powstał w 2006 roku w Warszawie z inicjatywy dwóch gitarzystów – Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka. Szybko dołączyła do nich wokalistka Bela Komoszyńska. Na początku działalności tworzyli zwyczajne rockowe piosenki z dziewczyną na wokalu. Z czasem brzmienie się niuansowało. Można w nim usłyszeć coraz więcej syntezatorów i elektroniki. Muzyka, zyskując indywidualny rys, równocześnie stała się przebojowa. Bywają porównywani do Florence And The Machine, także ze względu na głos, charyzmę i sceniczne stroje Beli Komoszyńskiej. Sorry Boys występowali na najważniejszych polskich festiwalach: Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Jarocin, Spring Break.

Jako support wystąpi przed nimi Szefner. Urodził się w Kępnie, z wykształcenia jest technikiem elektroradiologiem. Jego życiową pasją jest muzyka, którą zajmuje się już od kilkunastu lat. W ubiegłym roku zadebiutował solowo utworem „Ale mi się nie chce”, będącym zwiastunem albumu, który ma się niebawem ukazać. Gra na gitarze, komponuje i pisze teksty. Nazwany ulubieńcem Internetu gdzie pokazuje kwintesencję swojej osobowości – nietuzinkowe, komediowe zacięcie z niezwykłą barwą wokalu. Jest finalistą IV Festiwalu Piosenki Autorskiej CAŁA JASKRAWOŚĆ oraz laureatem nagrody SAWP.


Na koncert finałowy Festiwalu Cała Jaskrawość oraz na koncert Sorry Boys obowiązują darmowe wejściówki, które będą do odbioru w Księgodzielni pod Urzędem Marszałkowskim.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

SOS Music

56 6521016

www.sosmusic.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.