Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Koncert Tre Voci – My way

17 marca

19:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Tre Voci – My way

17 marca 2024, niedziela
godz. 19:30
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj  – tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.


To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. Pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.


To artyści nowej generacji, obdarzeni niezwykłymi głosami i ogromnym poczuciem humoru i zaskakującym wykonaniem słynnych aranżacji tak wielkich przebojów jak MY WAY, AMAZING GRACE, IL MONDO, SZCZĘŚLIWEJ DROGI czy THE PRAYER.

Kup bilet

Bilety od 99 zł

dostępne online:

Organizator:

Visual Production sp. z o.o.

ul. Tęczowa 29/4

60-287 Poznań

+48 517 198 228

Zobacz także

19:00 | Sala Koncertowa

SOLD OUT Ania Dąbrowska – koncert z okazji 20-lecia działalności artystycznej

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.