Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Koncert Wiedeński

6 kwietnia

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Koncert Wiedeński 1

sobota, 6 kwietnia 2024 r.

godz. 17:00

Sala Koncertowa

Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek przyjedzie do Torunia! Koncert Wiedeński już 6 kwietnia w CKK Jordanki!

Jedyny taki projekt na Świecie – Koncert Wiedeński – Orkiestra Księżniczek. Gwiazdorska obsada, soliści, międzynarodowy balet, zjawiskowe głosy, show świetlne oraz przepiękne projekcje multimedialne. Doskonała zabawa, znakomity kontakt z Publicznością, różnorodny repertuar i mnóstwo humoru! Koncert Wiedeński 1 to wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie. Spektakl pełen kolorów!

Zabrzmią najpiękniejsze wiedeńskie melodie oraz największe przeboje z repertuaru światowego. Daj się porwać w rytm walca i spędź z nami ponad dwie godziny doskonałej zabawy. Pokochały nas już setki tysięcy widzów! To wszystko do zobaczenia i usłyszenia już 6 kwietnia w CKK Jordanki!

Kup bilet

Bilety od: 159 zł

dostępne na:

 

Organizator:

Tomczyk Art Jędrzej Tomczyk

Nad Basenem 17

59-850 Świeradów-Zdrój

Tomczyk Art

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.