Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

KRAINA LODU – MUSIC SHOW ON ICE

18 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KRAINA LODU – MUSIC SHOW ON ICE

18 marca 2024 r.

godz. 19:00

Sala Koncertowa


Jedyny taki koncert w Polsce KRAINA LODU – MUSIC SHOW ON ICE z ulubionymi piosenkami śpiewanymi na żywo


Nasze SHOW ON ICE „KRAINA LODU” zachwyci wszystkich bez względu na wiek. Gwarantujemy, że dzieci i dorośli będą pod wielkim wrażeniem popisowych występów na lodzie i pokochają ten koncert, tak jak bajkę czy musical!


Duży zespół artystów
A jest się czym zachwycać: ulubione piosenki w wykonaniu znakomitego zespołu solistów musicalowych, łyżwiarzy figurowych i akrobatów, dopełnione scenografia LED, od której trudno oderwać wzrok! Siostry Elsa i Anna oraz ich towarzysze wyruszają w pełną przygód muzyczną podróż z muzycznymi gwiazdami, dużym zespołem łyżwiarskim oraz międzynarodową obsadą akrobatów.


Wszystkie piosenki są wykonywane na żywo!
Obiecujemy, że serce zabije Wam mocniej, gdy Elsa zaśpiewa absolutny hit wieczoru „Mam tę moc!” i używając swoich magicznych mocy zamieni scenę i ogromny ekran LED w morze lodu i mieniących się kryształów! Śmiech wypełni salę, gdy bałwanek Olaf śpiewa „Lód w lecie” i marzy o słońcu i plaży „Tu drink – chcesz, to masz! Tu ciało me smażę w żarze plaż”. Nie zabraknie też spektakularnej bitwy na śnieżki między Elsą, Anną a trollami w „Ulepimy dziś bałwana”. Kristoff i jego ukochany renifer Sven roztopią nawet najtwardsze serca piosenką, że „Renifery są lepsze niż ludzie!”. Te i wiele innych hitów pojawia się w tym koncercie, m. in. „Miłość stanęła w drzwiach” czy „Pokaż się”.


To radość dla małych i dużych fanów kinowych i musicalowych hitów!
Słynne piosenki z ukochanych bajek Kraina Lodu i Kraina Lodu 2 pojawiają się na europejskich scenach. I to w unikalnej formie – show na lodzie!


SHOW ON ICE „KRAINA LODU” otworzy przed Wami baśniowy magiczny świat wypełniony śpiewem, tańcem i akrobacjami.


Idealna sceneria dla tego wspaniałego muzycznego show
Imponujący ekran LED doskonale uzupełnia klimatycznymi animacjami występy na żywo solistów i akrobatów. Muzyczne show na lodzie odbywa się na sztucznej powierzchni lodowej, zwanej LIKE-ICE! Technologia ta opracowana przez niemiecką firmę jest najbardziej ekologicznym rozwiązaniem o najmniejszym wpływie na środowisko.

Kup bilet

Bilety od 190 zł

Do kupienia:

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Agencja Artystyczna PRO MUSICA

+48 71 783 49 78

www.promusica.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.