Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Krystian Ochman | Winter Tour ‘22

31 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Drodzy Widzowie,

uprzejmie informujemy, że ze względu na przygotowania Krystiana Ochmana do Konkursu Piosenki Eurowizji, jesteśmy zmuszeni przenieść koncert artysty, który miał się odbyć 31.03.2022 roku w CKK Jordanki w Toruniu.

Przygotowaliśmy już nowy termin wydarzenia tj. 26.04.2022 r.
Godzina i miejsce pozostają bez zmian.

Państwa bilety zachowują ważność.

Dziękujemy za wyrozumiałość. W przypadku dodatkowych pytań prosimy pisać na adres: rezerwacje@adria-art.pl, w treści podając numer rezerwacji.


Krystian Ochman
Winter Tour ‘22

31 marca 2022, czwartek
godz. 19:00
Sala Koncertowa


Krystian Ochman szturmem zdobywa polską scenę muzyczną. Choć o muzyku słyszymy od niedawna, to zdążył już zyskać sympatię milionów widzów i słuchaczy. Kup bilety na nadchodzącą trasę koncertową artysty – „Winter Tour ‘22”!


Zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland” i 58. edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii premiery. Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana.

Krystian Ochman nazywany jest objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór – „Światłocienie” – typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów „The Voice of Poland”. Utwór zadebiutował na Top200 Spotify i utrzymywał się tam przez kilka dni.

Drugi singiel, „Wielkie tytuły”, ukazał się 25 lutego 2021 roku. Teledysk do niego błyskawicznie znalazł się na 1. miejscu na karcie „Na czasie” w YouTube.


Krystian Ochman – koncerty Winter Tour ‘22

Fani Krystiana Ochmana będą mogli zobaczyć artystę na żywo zimą 2022. Nadchodzące koncerty artysty można znaleźć m.in. w repertuarze Adria Art.


Zwycięzca 58. edycji KFPP w Opolu zaprezentuje swoje najpopularniejsze single, a także nowe piosenki, nad którymi pracuje. Szykuje się niezapomniana uczta muzyczna z jedną z najjaśniejszych gwiazd muzycznych młodego pokolenia.

Kup bilet

Bilety w cenach:
60 | 80 | 110 | 130 | 150 zł.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.