Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[NOWY TERMIN] KULT Akustik 2021

26 czerwca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

przypominamy, że w związku z niedyspozycją wokalną Kazika Staszewskiego oraz troską o zdrowie Artysty, koncerty Kult Akustik w Toruniu (17 czerwca), został przełożony. Nowa data wydarzenia to:
26 czerwca 2021, CKK Jordanki, Toruń, start godz. 19:00

Miejsce oraz godziny wydarzenia pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowych dat.


Lublin, Łódź oraz Toruń to miasta, które dołączyły do koncertowej mapy trasy Kult Akustik 2021! Zespół pod przewodnictwem Kazika Staszewskiego zagra w Klubie Wytwórnia, Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki oraz w Centrum Spotkania Kultur. Bilety na wydarzenia trafiły do sprzedaży!


Na tę trasę z niecierpliwością czekają wszyscy fani Kultu! Już niebawem zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną muzyczną podróż, prezentując najważniejsze utwory ze swojej bogatej dyskografii w wersjach “bez prądu”.  Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Na koncertowej mapie tegorocznej odsłony trasy zagościły właśnie Lublin, Łódź oraz Toruń!


Koncerty Kult Akustik 2021 odbędą się z zachowaniem aktualnych obostrzeń reżimu sanitarnego. Liczba dostępnych miejsc siedzących jest limitowana, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniach będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.


Bilety na wydarzenia są dostępne w sprzedaży internetowej na www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

Kup bilet

Bilety w cenie 159 zł.

Do nabycia online:

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Stodoła

ul. Batorego 10

02-591 Warszawa

+48 22 825 60 31, +48 691 800 388

stodola.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.