Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[ZMIANA TERMINU] KULT Akustik 2021

17 czerwca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

przypominamy, że w związku z niedyspozycją wokalną Kazika Staszewskiego oraz troską o zdrowie Artysty, koncerty Kult Akustik w Toruniu (17 czerwca), został przełożony. Nowa data wydarzenia to:
26 czerwca 2021, CKK Jordanki, Toruń, start godz. 19:00

Miejsce oraz godziny wydarzenia pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowych dat.
Raz jeszcze, przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję zobaczyć się z Wami w komplecie już w przyszłym tygodniu!

 


Szanowni Państwo,

bardzo nie lubimy przekazywać takich informacji, jednak niestety, z powodu nagłej niedyspozycji wokalnej Kazika Staszewskiego, jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klub Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później (17 czerwca) koncert zespołu w Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu. Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Artysty jest dla nas najważniejsze. Wkrótce poinformujemy Państwa o nowych terminach wydarzeń. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowają swoją ważność dla nowych dat.


Kult Akustik 2021 zagra w Lublinie, Łodzi oraz Toruniu!


Lublin, Łódź oraz Toruń to miasta, które dołączyły do koncertowej mapy trasy Kult Akustik 2021! Zespół pod przewodnictwem Kazika Staszewskiego już w maju 2021 zagra w Klubie Wytwórnia, Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki oraz w Centrum Spotkania Kultur. Bilety na wydarzenia trafiły do sprzedaży!


Na tę trasę z niecierpliwością czekają wszyscy fani Kultu! Już niebawem zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną muzyczną podróż, prezentując najważniejsze utwory ze swojej bogatej dyskografii w wersjach “bez prądu”.  Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Na koncertowej mapie tegorocznej odsłony trasy zagościły właśnie Lublin, Łódź oraz Toruń!


Kult Akustik 2021 – nowe daty:

► 15 czerwca 2021 – Centrum Spotkania Kultur, Lublin

► 16 czerwca 2021 – Klub Wytwórnia, Łódź

► 17 czerwca 2021 – CKK Jordanki, Toruń


Koncerty Kult Akustik 2021 w Lublinie, Łodzi oraz w Toruniu odbędą się z zachowaniem aktualnych obostrzeń reżimu sanitarnego. Liczba dostępnych miejsc siedzących jest limitowana, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniach będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.


Bilety na wydarzenia są dostępne w sprzedaży internetowej na www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

Kup bilet

Bilety w cenie 159 zł.

Do nabycia online:

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Stodoła

ul. Batorego 10

02-591 Warszawa

+48 22 825 60 31, +48 691 800 388

stodola.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.