Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] KULT Akustik 2021

13 maja

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Drodzy,

informujemy, że w związku z obowiązującymi obostrzeniami, koncert Kult Akustik 2021 w CKK Jordanki w Toruniu, zaplanowany na 13 maja 2021, został przełożony i odbędzie się w nowym terminie, 17 czerwca 2021.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują swoją ważność dla nowej daty. Wierzymy, że zaproponowany termin będzie ostatecznym. Nie możemy się już doczekać muzycznego spotkania z Wami w czerwcu!

Bilety na czerwcowy termin są już dostępne w sprzedaży.

 


Kult Akustik 2021 zagra w Lublinie, Łodzi oraz Toruniu!


Lublin, Łódź oraz Toruń to miasta, które dołączyły do koncertowej mapy trasy Kult Akustik 2021! Zespół pod przewodnictwem Kazika Staszewskiego już w maju 2021 zagra w Klubie Wytwórnia, Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki oraz w Centrum Spotkania Kultur. Bilety na wydarzenia trafiły do sprzedaży!


Na tę trasę z niecierpliwością czekają wszyscy fani Kultu! Już niebawem zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną muzyczną podróż, prezentując najważniejsze utwory ze swojej bogatej dyskografii w wersjach “bez prądu”.  Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Na koncertowej mapie tegorocznej odsłony trasy zagościły właśnie Lublin, Łódź oraz Toruń!


Kult Akustik 2021 – nowe daty:

► 4 maja 2021 – Centrum Spotkania Kultur, Lublin

► 9 maja 2021 – Klub Wytwórnia, Łódź

► 13 maja 2021 – CKK Jordanki, Toruń


Koncerty Kult Akustik 2021 w Lublinie, Łodzi oraz w Toruniu odbędą się z zachowaniem aktualnych obostrzeń reżimu sanitarnego. Liczba dostępnych miejsc siedzących jest limitowana, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniach będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.


Bilety na wydarzenia są dostępne w sprzedaży internetowej na www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

Kup bilet

Bilety w cenie 159 zł.

Do nabycia online:

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Stodoła

ul. Batorego 10

02-591 Warszawa

+48 22 825 60 31, +48 691 800 388

stodola.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.