Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Kwiat Jabłoni

6 czerwca

21:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Kwiat Jabłoni

Koncert w ramach trasy promującej nowy album „Mogło być nic”.

w związku z wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami, koncert zespołu Kwiat Jabłoni zaplanowany na 7 kwietnia nie odbędzie się. Zespół zdecydował się przenieść wydarzenie na nowy termin – 6 czerwca 2021 roku. Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Przypominamy, że tego dnia odbędą się dwa koncerty, podzielone zgodnie z zakupem wejściówek:

I KONCERT (wejście 17:30, koncert 18:00)

– Bilety kupione na stronie GOOUT

II KONCERT (wejście 20:30, koncert 21:00)

– Bilety kupione na stronie GOING


Koncert Kwiatu Jabłoni w ramach trasy promującej nowy album Mogło być nic. To wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

Kup bilet

 

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Fundacja Nie.Art

Browarna 6

87-100 Toruń

794-200-023

nieart.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.