Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Leja i Szumowski – Program: „RE:FLEKSJE”

2 listopada

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Leja i Szumowski – Program: „RE:FLEKSJE”

2 listopada 2022, środa
godz. 19.00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Michał Leja i Piotrek Szumowski – dwóch przezabawnych komików łączą swoje siły, by stworzyć jeden z najbardziej szalonych projektów stand-upowych w Polsce!


Dwa odmienne charaktery, dwa różne spojrzenia na świat, dwa inne style komediowe. Dzieli ich dosłownie wszystko… I to ich właśnie łączy. Mają za sobą długą i burzliwą historię, teraz przyszedł czas na jej sceniczne zwieńczenie.
„RE:fleksje” to spektakl, gdzie komicy, w formie stand-upu, dzielą się przemyśleniami i żywo dyskutują na temat największych różnic między nimi. Wciągają w to publiczność i inteligentnym (a czasami dość durnym) żartem, zmuszają ich nie tylko do nieprzerwanego śmiechu, ale też refleksji nad kwestiami dzielącymi społeczeństwo.


Nie ważne, czy jesteś #teamleja, czy #teamszumowski, ten spektakl dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i uruchomi twoje pokłady śmiechu na wielu różnych poziomach: od zaskoczenia, przez zażenowanie, po satysfakcję z celnie trafionej puenty.


Zarezerwuj sobie miejsce już dziś i dołącz do elitarnej grupy osób, które „RE:fleksje” doświadczą na żywo!


Ograniczenie wiekowe: od 18 lat

Kup bilet

Bilety:

79, 89, 99 zł

dostępne online:

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Agencja Artystyczna Jan Malinowski

Leśna 2A/16

32-080 Zabierzów

604 29 27 25

janmalinowski.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.