Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Lista Męskich Życzeń – spektakl walentynkowy

14 lutego

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Lista Męskich Życzeń

14 lutego 2024, środa
godz. 19:00
Sala Koncertowa


Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście „tak!” na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na „Listę męskich życzeń”. Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym!

Bill rozwiedziony nudny statystyk, otrzymuje od swojego przyjaciela – Leona – nieoczekiwany prezent urodzinowy, który wprowadzi wiele zamieszania do życia przyjaciół. Żaden z nich jednakowoż nie śmiał nawet przypuszczać, jak ta bajka się rozwinie.
A takiego zakończenia nikt by się nie spodziewał!  Chcesz je poznać? A może chcesz stworzyć z bohaterami swoją listę życzeń? Koniecznie baw się z nami !


Obsada: Urszula Dębska/Aneta Zając, Kapcer Kuszewski, Waldemar Obłoza

Czas trwania: 120 min z przerwą

Kup bilet

Bilety od 100 zł

dostępne na:

Organizator:

Teatr WojArt

609 399 939

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.