Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Magiczny świat bajek [ODWOŁANY]

31 maja

16:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT


Koncert został odwołany.


Szanowni Państwo,

informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, zważywszy na aktualnie trwające w kraju czynności związane z walką z koronawirusem SARS-COV-2, została podjęta decyzja o zawieszeniu, do odwołania, funkcjonowania kasy biletowej oraz działalności koncertowej Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. 

W sprawie kolejnych wydarzeń aktualnego sezonu artystycznego oraz możliwości dokonania zwrotu zakupionych biletów w kasie CKK Jordanki na odwołane koncerty, będziemy informować Państwa na bieżąco, w zależności od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja w kraju.

Zwroty za bilety na koncerty odwołane, zakupione online, zostaną zrealizowane sukcesywnie, automatycznie, dla wszystkich Klientów. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą,  z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją niedogodności oraz zaistniałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość!

Toruńska Orkiestra Symfoniczna


Toruńska Orkiestra Symfoniczna informuje, że szuka możliwości przeprowadzenia koncertu w nowym terminie – więcej informacji na ten temat ma się pojawić wkrótce.

Pełny komunikat w sprawie odwołanych/przeniesionych wydarzeń tutaj.


 

Wystąpią:
Patrycja Kotlarska – śpiew
Natasza Kotlarska – śpiew
Jacek Kotlarski – śpiew
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Bohdan Jarmołowicz – dyrygent

Z okazji Dnia Dziecka Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała muzyczny upominek dla najmłodszych. Dobrze znane dźwięki, które kołysały do snu i towarzyszyły zabawie, pozwolą starszym dzieciom wrócić do miłych chwil dzieciństwa. Młodsze dzieci natomiast poznają nową odsłonę muzyki z bajek, wykonaną na żywo przez orkiestrę.

W programie: piosenki z popularnych kreskówek i filmów dla dzieci.

Kup bilet

Bilety w cenie:
50 zł (dorosły)
35 zł (dziecko)
115 zł (rodzinny, 2+1)

Do nabycia online:

oraz stacjonarnie:

  • Kasa TOS w CKK Jordanki, Toruń, Al. Solidarności 1-3
    (56) 642 43 79
    Godziny otwarcia: wt-sb, 13:00-19:00

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

56 622 88 05

www.tos.art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.