Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

MAMMA MIA

6 stycznia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

MAMMA MIA

Noworoczna trasa najpopularniejszego spektaklu ostatnich lat!

6 stycznia 2025, poniedziałek
godz. 19:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Zapraszamy już 6 stycznia 2025 do Sali Koncertowej CKK Jordanki na niesamowite, wielokrotnie nagrodzone Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina. Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko pt. „Mamma Mia” przeniesie nas do lat 70′ i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji. 
Następnie pobawimy się przy zagranych i zaśpiewanych na żywo największych hitach tego kultowego zespołu! 

Przez niemal dwie godziny poznamy całą historię tego fenomenu muzyki rozrywkowej i usłyszymy na żywo między innymi takie przeboje jak:

Waterloo, SOS, Mamma Mia, Super Trouper, Dancing Queen, I Have A Dream, Hasta Mañana, Money Money Money,

Fernando, Honey, Honey, Take a chance on me, Gimme! Gimme! Gimme!, Chiquitita, Voulez-Vous, I Do, I Do, I Do, I Do, I Do czy Knowing Me Knowing You.

Artyści wcielający się w rolę szwedzkich gwiazd, nie tylko swoją aparycją do złudzenia przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny’ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści Abby. Właśnie z tego względu, nawet najwięksi sceptycy są oczarowani końcowym efektem ich występu!

Spektakl ten starszym słuchaczom odświeży wspomnienia z czasów ich młodości, szkolnych dyskotek, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki jakim była niewątpliwie Abba. Sam koncert będzie swoistym hołdem tej fenomenalnej formacji, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.

 


Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.