Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Metallica & Symphony by Scream Inc.

23 marca

19:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Metallica & Symphony by SCREAM INC.

23 marca 2023, czwartek
godz. 19:30
Sala Koncertowa


Scream Inc. to zespół, którego nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Grupa, która zyskała międzynarodowe uznanie jako najlepszy Tribute Band zespołu Metallica, powraca z koncertami ze specjalnym udziałem orkiestry symfonicznej z Odessy pod batutą Vitalija Kovalchuka.


Od 2008 roku zespół zagrał ponad 1000 koncertów w takich krajach jak Niemcy, Austria, Czechy, Estonia, Grecja, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Polska i Ukraina wyprzedając sale koncertowe.


Wyjątkowe wydarzenie, na którym będzie można usłyszeć utwory Metalliki z albumu 'S&M’ (1999r.) w aranżacjach opracowanych przez Michaela Kamena oraz utwory „The Unforgiven” oraz „The Unforgiven II” w aranżacji Andriya Liutyi – perkusisty zespołu! Co więcej, Scream Inc. zakończy każdy koncert kilkoma wybranymi utworami z szerokiego katalogu Amerykanów w oryginalnych, albumowych wersjach!


Zarezerwuj bilet już teraz!

Kup bilet

Bilety:

110 zł |130 zł | 140 zł

Sprzedaż online:

Sprzedaż stacjonarna:

  • kasa biletowa w CKK Jordanki. Kasa czynna w czwartki i piątki w godz.: 13:00-19:00.

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

B&B Audio Jarosław Brussa

Wełnica Os. Słoneczne 20

62-200 Gniezno

(+48) 665 277 377

agencjabrussa.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.