Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Michał Bajor. „No, a ja?”

12 października

18:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

MICHAŁ BAJOR
„No, a ja?”

12.10.2024 r. godz. 18:00

Sala Koncertowa CKK Jordanki Toruń


W dniu 12 października 2024 (sobota) Michał Bajor z najnowszym programem koncertowym, ponownie, odwiedzi Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu!
Repertuar koncertu oparty jest o materiał z ostatniej, 25 płyty artysty pt. „No, a ja?”. To jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znalazło się, aż sześć kompozycji Michała! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów – trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo za muzykę, czy tekst odpowiadają tacy znakomici twórcy jak m.in.: Włodzimierz Korcz, Piotr Rubik, Janusz Stokłosa oraz Wojciech Młynarski, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski.
Na płycie pojawili się wspaniali goście: w duetach z Michałem zaśpiewały Irena Santor i Kayah (utwór tytułowy). Artyście towarzyszą również Grupa MoCarta i Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz wspaniali muzycy, współpracujący z nim od lat.
Już teraz zapraszamy na koncert pełen i wspomnień, i autorskich nowości.

 

W ZWIĄZKU ZE SPECYFICZNYM I KAMERALNYM CHARAKTEREM RECITALU MICHAŁA BAJORA UPRZEJMIE PROSIMY O NIE PRZYPROWADZANIE NA KONCERT MAŁYCH DZIECI PONIŻEJ 6 ROKU ŻYCIA.

Kup bilet

Bilety w cenach: 155 zł, 135 zł, 120 zł, 100 zł, 95 zł, 75 zł

do nabycia online na:

Kontakt w sprawie koncertu
i sprzedaży biletów:
Impresariat Artystyczny „Impart”
impart.pl
tel. 602 80 43 29

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY „IMPART” MIECZYSŁAW WATZA

UL. Żwirki 52

83-110 Tczew

tel. +48 602 80 43 29

www.impart.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.