Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Mikromusic & Skubas

17 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Mikromusic łączy w sobie jazz, trip-hop rock, a nawet słowiański folk. Na koncie ma sześć płyt studyjnych, ale prawdziwą moc pokazuje na koncertach. Do te pory można było ich zobaczyć i usłyszeć na najważniejszych polskich festiwalach m.in. na Open’er Festival, Ladies Jazz Festival, Top Trendy czy Festiwal Piosenki w Opolu. Mikromusic odwiedziło również Japonię, Niemcy, Estonię, Białoruś, Portugalię, Hiszpanię, Włochy czy Rumunię.

W skład zespołu wchodzą: wokalistka Natalia Grosiak, gitarzysta Dawid Korbaczyński, gitarzysta basowy Robert Szydło, pianista Robert Jarmużek, trębacz Adam Lepka oraz perkusista Łukasz Sobolak. Mikromusic był dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej, czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku.

Wyróżnikiem Mikromusic jest także wizualna strona ich twórczości. Teledyski zespołu były wielokrotnie nominowane i nagradzane na takich festiwalach jak : Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards.

Zespół stworzył muzykę do filmów „Chemia” (reż. Bartek Prokopowicz, „Konfident” (reż. Juraj Nvota) oraz do spektaklu muzycznego „Trzy wesołe krasnoludki” dla Teatru Muzycznego Capitol (reż. Konrad Imiela). Ich oglądalność na Youtube sięga kilkudziesięciu milionów.

W Toruniu Mikromusic wystąpi wspólnie z wokalistą o pseudonimie Skubas, czyli Radosławem Skubaja. Jego debiutancki album pt. Wilczełyko ukazał się w 2012 roku nakładem wytwórni Kayax. Płyta została okrzyknięta „powrotem do prostoty i autentyczności” w polskiej muzyce rockowej. Artysta. Jego utwory to m.in. „Linoskoczek” czy „Nie pytaj”. Wokalista nagrał także utwór z zespołem Mikromusic – „Bezwłądnie”.

Kup bilet

Bilety dostępne w cenach 50 zł, 70 zł, 90 zł i 110 zł:

  • w kasie CKK Jordanki, Aleja Solidarności 1-3, 87-100 Toruń, tel.: +48 56 64 24 379, czynnej od wtorku do soboty w godzinach: 13:00 – 19:00
  • adria-art.pl

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Zobacz także

17:00 | Sala Koncertowa

Bóg mordu – spektakl Teatru 6.piętro

16:00 | Sala Koncertowa

Kabaret Neo-Nówka – premiera programu „Żywot Mariana”

Zobacz także

9.12 16:00 | Sala Koncertowa

Kabaret Smile – To się nadaje do kabaretu

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.