Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Mioush Akustycznie III. Przyjdź do mnie

30 listopada

20:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Mioush Akustycznie III
Przyjdź do mnie

30 listopada 2022, środa
godz. 20 :00
Sala Koncertowa CKK Jordanki

Trzecia część akustycznego projektu Miuosha, który skupia od 2016 roku na jednej scenie muzyków FDG.Orkiestry, Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz gości specjalnych. Projekt muzycznie czerpie z ostatnich dokonań autorskich katowickiego muzyka i rapera, który śmiało sięga w kierunku nieoczywistych rozwiązań muzycznych, a na scenę często zaprasza nieoczywistych gości, których możemy kojarzyć z zupełnie inną muzyką. Miuosh Akustycznie bilety na koncerty już dostępne.


Miuosh Akustycznie III. Przyjdź do mnie


Trzecia część trasy akustycznej będzie nosić tytuł „Przyjdź do mnie” – tym razem autor pomysłu zaprasza słuchaczy do miejsca, w którym na co dzień tworzy i czuję się najlepiej – do swojej pracowni. W trasę pojedzie z nim autentyczne wyposażenie tego miejsca – od pianina, po mikrofony. Najsubtelniej jak tylko się da, jednak w asyście 18 muzyków i wielu gości, z produkcją na najwyższym poziomie. W czasie trasy nie zabraknie na niej gości.

Kup bilet

Bilety: od 99 zł

 

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Ladidadi sp. z o.o.

Pl. Powstańców Warszawy 2

00-030 Warszawa

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.