Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

MIUOSH TRASA POCZĄTEK KOSMOSU

1 grudnia

20:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

TRASA POCZĄTEK KOSMOSU

1 grudnia 2023, piątek
godz. 20:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki

Miuosh wraca z nowym albumem…Po blisko czteroletniej przerwie od solowych wydawnictw, we wrześniu na rynek trafi jego najnowszy krążek „Początek”!


Album „POCZĄTEK” opowiada o rozumieniu świata i rzeczy na nowo. To opowieść o próbie poradzenia sobie z nieodpowiednimi mechanizmami i przyzwyczajeniami oraz o pojmowaniu wszystkiego dookoła wręcz w dziecinny sposób, który przesycony skrajnymi emocjami daje szansę postawienia priorytetów dorosłego życia na nowo. Na krążku MIUOSH mówi o osobach, dla których stara się wszystko raz jeszcze zbudować i które budują to razem z nim. Nie brakuje też historii osób, u których artysta podpatruje inspirujący sposób patrzenia na rzeczywistość.Znany z bezkompromisowego podejścia do tworzenia muzyki i grania jej na żywo, obecny na scenie od ponad dwudziestu lat tekściarz, kompozytor, raper i producent, będzie promować swój najnowszy krążek w najciekawszych salach Polski, do których zawita z muzykami z FDG.Orkiestry w poszerzonym składzie. Jak zawsze towarzyszyć mu będą wyjątkowi goście, którzy i tym razem świadczą 
o niezaprzeczalnym poziomie całości – obok gospodarza krążka będzie można usłyszeć: Błażeja Króla, Piotra Ziołę i Natalię Szroeder.


Jesienią 2023 MIUOSH odwiedzi kilkanaście polskich miast i zaprezentuje materiał z nowego albumu. Zapraszamy do Torunia już 1 grudnia!

Więcej informacji na www.miuosh.com oraz www.facebook.com/Miuosh

Kup bilet

Bilety: od 149 zł

sklep.ebilet.pl

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Ladidadi sp. z o.o.

Pl. Powstańców Warszawy 2

00-030 Warszawa

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.