Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

MROZU – LECIMY ZA DALEKO

2 grudnia

20:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

MROZU RUSZA W TRASĘ KONCERTOWĄ LECIMY ZA DALEKO

2 grudnia 2022, piątek
godz. 20:30
Sala Koncertowa

Mrozu wyrusza w jesienno-zimową trasę koncertową promującą wydany w kwietniu tego roku album „Złote bloki”. Artysta wystąpi w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Katowicach, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Częstochowie i Łodzi. Bilety na koncerty „Lecimy za daleko” trafią do sprzedaży 9 września o godz. 14:00 na www.eventim.pl.


Bilety

 • miejsca stojące: 89 zł (I pula), 109 zł (II pula), 129 zł (III pula);
 • miejsca siedzące: 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A).

„Lecimy za wysoko, ciągle za daleko” to słowa ostatniego przeboju Mroza, które w te wakacje rozbrzmiewały w każdym radiu i na wielu, wielu imprezach. To również zaproszenie na zimową trasę klubową Mroza. Kto, jak nie on, może wnieść sporo słońca i letniego klimatu w listopadowo-grudniową aurę? Na klubowej trasie będzie można usłyszeć wszystkie utwory z albumu „Złote bloki”, który 3 miesiące po premierze uzyskała status złotej płyty.

Po wyprzedanej wiosennej trasie i bardzo intensywnym lecie wypełnionym festiwalami, Mrozu powraca do klubów. Kto raz był na jego koncercie, wie już czego może się spodziewać – niesamowitej energii, tanecznego grania i dobrych emocji ze sceny. „Energia, którą obdarzyła nas publiczność na letniej trasie była totalnie uskrzydlająca, więc dalej chcemy z nią lecieć! A jak lecieć, to za wysoko i za daleko!”, mówi Mrozu.

„Lecimy za daleko” to trasa, która w listopadzie i grudniu 2022 roku zawita do polskich miast. Oprócz przebojów ze „Złotych bloków” będzie można usłyszeć inne największe przeboje Mroza jak „Nic do stracenia”, „Aura”, czy „Bo jak nie my to kto”, w nowych, energetycznych aranżacjach. Bilety trafią do sprzedaży 9 września o godz. 14:00 na www.eventim.pl/goodtaste.pl.

Harmonogram trasy: 

04.11 – Poznań / B17

06.11 – Gdańsk / Stary Maneż

10.11 – Bydgoszcz / Fabryka Lloyda

13.11 – Katowice / P23

02.12 – Toruń / CKK Jordanki

03.12 – Warszawa / Progresja

04.12 – Wrocław / Centrum Koncertowe A2

08.12 – Częstochowa / Filharmonia Częstochowska

14.12 – Łódź / Wytwórnia


Organizatorem trasy jest Good Taste Production, a patronami medialnymi są Onet oraz Radio ZET.


Regulamin wydarzenia dostępny tutaj.

Kup bilet

Bilety

 • miejsca stojące:
  89 zł (I pula),
  109 zł (II pula),
  129 zł (III pula);
 • miejsca siedzące:
  129 zł (strefa B),
  149 zł (strefa A).

Dostępne online na:

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Organizator:

Good Taste Production

goodtaste.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.