Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Musical KOSMOS

29 marca

18:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

MUSICAL KOSMOS

Zanurz się w niepowtarzalną opowieść Wszechświata wyrażoną przez muzykę, śpiew, taniec i akrobacje. Zapraszamy na show, które pokochali dorośli i najmłodsi widzowie w całej Polsce!


Musical Kosmos przedstawia piękno, ale również problemy współczesnego świata, bazuje na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko w kosmicznej scenerii. W sposób przystępny pokazuje jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość oraz nadzieja. Spektakl wzbogacają piękne ręcznie wykonane kostiumy, oryginalna scenografia oraz malowane horyzonty. Teksty, które bawią i skłaniają do przemyśleń. Muzyka, która wzrusza i dodaje energii. Taniec, który dodaje siły. Akrobacje, które zadziwiają i cieszą oko każdego widza. Mądrością bawi, uczy, porusza, skłania do przemyśleń.


Musical Kosmos to autorski musical, którego premiera odbyła się w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim w 2018 roku. Od tamtego czasu spektakl zobaczyło blisko 21 tysięcy osób w takich miejscach jak: Teatr Muzyczny w Poznaniu, Centrum Kongresowo-Kulturalne Jordanki w Toruniu, Gdański Teatr Szekspirowski, a także Filharmonia Kaszubska. Przez lata zjawiskowe akrobacje oraz taneczne i wokalne kompozycje zachwyciły widzów w Polsce. Po dwóch latach przerwy Musical Kosmos ponownie powraca do Torunia.


Więcej o musicalu: teatrmlodych.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Kup bilet

Bilety w cenie: 60, 70, 90, 120 zł

Do nabycia online:

oraz stacjonarnie w:

  • kasie biletowej w CKK Jordanki. Kasa czynna w czwartki i piątki w godz.: 13:00-19:00

Zamówienia grupowe:
W dniach 29 oraz 30 marca 2023 r. o godzinie 9.00 oraz 12.00 wystawiane będą spektakle przeznaczone dla grup zorganizowanych. Bilety grupowe w niższych cenach dostępne są już od 40 osób. W sprawie porannych grań prosimy o kontakt z organizatorem:

Organizatorzy:

Kontakt z organizatorem:

Akademia Artystyczna

Grunwaldzka 355

80-309 Gdańsk

+48 535 624 186

akademiaartystyczna.com

Kontakt z organizatorem:

Teatr Młodych

teatrmlodych.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.