Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[Odwołany] Muzyczny czar wspomnień. Grażyna Brodzińska i Goście

15 października

19:00

| Sala Kameralna

dodaj do swojego kalendarza

Drodzy Widzowie,

z przykrością informujemy, że z powodu niedostępności Sali Koncertowej jesteśmy zmuszeni odwołać koncert „Muzyczny czar wspomnień. Grażyna Brodzińska i Goście” zaplanowany na 15 października 2022 w CKK Jordanki w Toruniu.

W zamian proponujemy Państwu: zamianę biletów na program muzyczno-kabaretowy „Dużo kobiet, bo aż trzy”, który odbędzie się 5 listopada w Sali Koncertowej CKK Jordanki w Toruniu o godz. 19:00 lub zwrot środków. Będzie nam bardzo miło, jeśli skorzystacie Państwo z możliwości wymiany biletów.

Szczegóły związane z dalszymi działaniami znajdziecie Państwo w wiadomości e-mail, którą wysłaliśmy w odpowiedzi na Państwa rezerwacje.

Bez względu na decyzję – dziękujemy, że kupili Państwo u nas bilety.

Zespół Adria Art


Najnowszy projekt „Muzyczny czar wspomnień” przeniesie widza w krainę przebojów operetkowych i musicalowych oraz piosenek ze światowego repertuaru.


Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Grażyny Brodzińskiej. Wybitna śpiewaczka zaprasza nas tym razem w podróż po melodiach, które od dziesięcioleci porywają serca słuchaczy na całym świecie. Podczas koncertu nie zabraknie zarówno wielkich, operetkowych hitów, np. „Zagraj mi cyganie”, jak i dynamicznych, latynoskich przebojów, takich jak „La Bella Tangolita” czy „Aquarela do Brasil”.

Na scenie z Grażyną Brodzińską pojawią się utalentowani soliści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne: artysta musicalowy Janusz Kruciński oraz – nazywany polskim Frankiem Sinatrą – Marcin Jajkiewicz. Całość dopełni Orkiestra Creo pod batutą Mateusza Walacha.

Kup bilet

Bilety: 75, 95, 110, 130, 150 zł

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.