Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Muzyczny czar wspomnień. Grażyna Brodzińska i Goście

9 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

w związku z zamknięciem instytucji kultury, koncert Grażyny Brodzińskiej, zaplanowany na 9.03.2021 w CKK Jordanki w Toruniu, zostaje przeniesiony na 30.11.2021.
Miejsce oraz godzina wydarzenia pozostają bez zmian.

Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany.
W przypadku dodatkowych pytań, prosimy pisać na adres: rezerwacje@adria-art.pl, treści podając numer rezerwacji.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.
Zespół Adria Art


Najnowszy projekt „Muzyczny czar wspomnień” przeniesie widza w krainę przebojów operetkowych i musicalowych oraz piosenek ze światowego repertuaru.


Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Grażyny Brodzińskiej. Wybitna śpiewaczka zaprasza nas tym razem w podróż po melodiach, które od dziesięcioleci porywają serca słuchaczy na całym świecie. Podczas koncertu nie zabraknie zarówno wielkich, operetkowych hitów, np. „Zagraj mi cyganie”, jak i dynamicznych, latynoskich przebojów, takich jak „La Bella Tangolita” czy „Aquarela do Brasil”.

Na scenie z Grażyną Brodzińską pojawią się utalentowani soliści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne: artysta musicalowy Janusz Kruciński oraz – nazywany polskim Frankiem Sinatrą – Marcin Jajkiewicz. Całość dopełni Orkiestra Creo pod batutą Mateusza Walacha.


Kup bilet

Bilety: 75, 95, 110, 130, 150 zł

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.