Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Muzyka zespołu METALLICA symfonicznie

29 października

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Muzyka zespołu METALLICA symfonicznie

29 października 2022, sobota
godz. 19:00
Sala Koncertowa


W roku 2022 na kolejne koncerty powróci do Polski wyjątkowy projekt – pod szyldem “Muzyka zespołu Metallica symfonicznie” wystąpi SCREAM INC. jeden z najlepszych coverbandów Metallica na świecie. Towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna ‘Orion’. Na koncertach usłyszymy największe przeboje Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak, jak na słynnej płycie “Metallica S&M”.

To blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu!


Po doskonale przyjętych trzech trasach koncertowych, 29 października 2022 muzycy wystąpią ponownie w CKK Jordanki w Toruniu przy al.Solidarności 1-3.
Początek koncertu o 19:00.

Organizatorem trasy jest Piosenka Plus oraz Fantom Media.


Scream Inc. istnieją od 2008 r. i osiągnęli wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym tribute-band’em z Europy Środkowej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie tam, gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób! Ten show stał się największym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki!

 

Kup bilet

Bilety: 109 | 119 | 129 | 149 zł

dostępne online:

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Fantom Media

+48 501 665 110

fantommedia.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.