Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Muzyka zespołu QUEEN SYMFONICZNIE

8 maja

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

muzyka zespołu
QUEEN SYMFONICZNIE

8 maja 2022, niedziela
godz. 19:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


QUEEN SYMFONICZNIE powraca do Torunia w ramach trasy na X-lecie!


Dwa i pół roku po ostatnim wyprzedanym koncercie, projekt wystąpi ponownie w sali CKK Jordanki! Na sezon 2021/2022 zespół planuje nowości w liście utworów. Zapraszamy w  niedzielę 8 maja 2022. Początek koncertu o 19:00


Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 10 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 300 dotychczasowych koncertach pojawiło się przeszło 200000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.


To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen.
Finał występu uświetni także występ solisty Sebastiana Machalskiego wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 10 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Fantom Media

+48 501 665 110

fantommedia.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.