Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

MUZYKA ZESPOŁU RAMMSTEIN SYMFONICZNIE

18 lutego

19:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

MUZYKA ZESPOŁU RAMMSTEIN SYMFONICZNIE

18.02.2024 r, niedziela

godz. 19:30

Sala Koncertowa


FEUER FREI!


Po raz pierwszy w historii masz możliwość usłyszeć na żywo głęboko emocjonalne przeboje zespołu Rammstein połączone z wielowymiarowym brzmieniem orkiestry symfonicznej na koncercie „Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie”. To, co wydarzy się na tym epickim koncercie, będzie tematem Twoich opowieści jeszcze długo po koncercie, ponieważ tego wieczoru wszystko jest dozwolone: muzyka Rammstein i szaleństwo, które rozegra się na scenie, tylko zachęca do krzyku, śpiewu, tańca, „tankowania” w barze i naprawdę otwiera energię, która przeniknie całą salę koncertową. Nie możemy doczekać się tego wyjątkowego wydarzenia, gdzie ponad 90 minut magii muzyki Rammstein sprawi, że zapomnisz o całym świecie i całkowicie oddasz się tej eksplozywnej dawce energii. Uczucia, które przeżyjesz tego wieczoru, pozostaną z Tobą na zawsze – będzie to moment, który zapisze się głęboko w Twojej pamięci. Możesz spotkać niektórych ze swoich starych przyjaciół na tym koncercie, ponieważ muzyka Rammstein zjednoczyła miliony serc na całym świecie. Co więcej, być może poznasz nowych przyjaciół, którzy podobnie jak Ty zobaczą spektakl teatralny z kostiumami, efektami, dekoracjami i piosenkami, które zmieniły historię muzyki rockowej.


Dlaczego więc warto wybrać się na ten koncert?

1. Usłyszeć eksplozywne hity Rammstein na żywo w połączeniu z potężnym brzmieniem orkiestry symfonicznej

2. Poczuć euforię jedności z pełną salą podobnie myślących ludzi, śpiewających „DU! DU HAST! DU HAST MICH!»

3. Wypełnić się energią i napędem potężnego rocka industrialnego, a jednocześnie stać się częścią wykwintnej sztuki symfonicznej


 


 

Kup bilet

Bilety od 140 zł:

  • dostępne online:

kupbilecik.pl

ebilet.pl

Kontakt do organizatora: info@theroyaltributes.com

Pytania dotyczące biletów: tickets@theroyaltributes.com

Organizator:

Royal Tribute sp. z o.o.

Szczecińska 42

75-137 Koszalin

+48 508 440 100

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.