Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[ONLINE] Muzykoterapia


Muzykoterapia

Online, Facebook
30.03.2021, wtorek, 18:30
Udział bezpłatny


W tym trudnym dla wszystkich czasie chcemy zaprosić Państwa do spędzenia czasu z muzyką relaksacyjną, będącą ukojeniem dla ciała, a przede wszystkim dla ducha. Postaramy się choć na chwilę umożliwić oderwanie się od codzienności i poczucia spokoju, które są głównymi celami spotkania.

Podczas zajęć wykorzystane będą formy relaksacji, wizualizacji, jak również aktywne formy stymulacji rytmicznej (m.in. body percussion czy wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku).
Jeśli chcesz się przekonać, czy te zajęcia są dla Ciebie, dołącz do grupy na Facebook: https://bit.ly/38Tt7ze i pozwól, aby obecność muzyki pomogła Ci odstresować się i odnaleźć pogodę ducha w tej trudnej codzienności. Zajęcia prowadzone przez perkusistkę i muzykoterapeutkę Maję Wlazły.

Maja Wlazły – perkusistka i muzykoterapeutka studiująca na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Prowadzi zajęcia muzykoterapeutyczne w Toruńskiej Orkiestrze Symfonicznej. Współpracowała m.in.: ze studiem Punk Notion w tworzeniu ścieżki dźwiękowej gry Weakless, oraz z projektem Prosoma.


Mecenas Główny: Gmina Miasta Toruń
Mecenas Strategiczny: Nova Trading S.A.
Mecenas Kultury – Główny Sponsor: PGE Energia Ciepła S. A
Organizator: Toruńska Orkiestra Symfoniczna. Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

56 622 88 05

www.tos.art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.