Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[Odwołany] Niespodzianka

20 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora został odwołany spektakl Niespodzianka.
Bardzo przepraszamy za tę sytuację.
Zwrot biletów jest możliwy w miejscu ich zakupu.


Sztuka, której autorem jest Pierre Sauvil to widowiskowa i dynamiczna arcykomedia, przygotowana specjalnie na 10-lecie Teatru Kamienica.


Spektakl, w reżyserii Emiliana Kamińskiego, w humorystyczny sposób obnaża wiele prawd dzisiejszych czasów. To sztuka z wyśmienitą obsadą, błyskotliwymi dialogami i… mnóstwem NIESPODZIANEK!


Spełniony biznesmen i niespełniona aktorka.

Piękni i bogaci właściciele dużej firmy żyją razem, ale łączy ich głównie wspólny majątek. Kiedy w końcu Katarzyna (Joanna Liszowska) postanawia zmienić swoje życie, Filip (Sambor Czarnota) knuje intrygę, która ma jej w tym przeszkodzić. Odkrycie niechlubnych zamiarów męża powoduje lawinę zaskakujących, kryminalnych zwrotów akcji. W małżeński konflikt angażują się sąsiedzi: biedny emeryt Waldemar Szarak (Paweł Burczyk), wścibska Janina Kapusta (Elżbieta Jarosik / Małgorzata Sadowska) i przemądrzały student Bożydar Satanowski (Krystian Kukułka).


OBSADA:
Joanna Liszowska,
Elżbieta Jarosik / Małgorzata Sadowska,
Sambor Czarnota,
Paweł Burczyk,
Krystian Kukułka


Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Agencja Artystyczna MUZA

Świętokrzyska 59

62-800 Kalisz

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.