Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Nowy Jork. Prohibicja

5 listopada

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Drodzy Widzowie,

niestety, w związku z wprowadzeniem żółtej strefy w całym kraju i naniesionymi przez rząd obostrzeniami organizacja wydarzeń kulturalnych stała się niemożliwa.
W związku z tym musimy przenieść zaplanowany na 5.11.2020 w CKK Jordanki w Toruniu, spektakl „Nowy Jork.Prohibicja” na 22.03.2021. Godzina wydarzenia oraz jego miejsce pozostają bez zmian.

To nie oznacza, że się poddajemy. Na bieżąco ustalamy z artystami i salami nowe, bezpieczne terminy, o których poinformujemy najszybciej, jak to możliwe.

Zwracamy się do Was z najważniejszą prośbą w całej naszej działalności. Od czasu trwania COVID-19 nasza branża przeżyła trzęsienie ziemi. Od marca tego roku przenieśliśmy blisko tysiąc wydarzeń, a część musieliśmy odwołać z ogromną stratą finansową. Wiele z nich, dzięki Waszej pasji oglądania kultury na żywo i mimo wszystkich trudności, zorganizowaliśmy. Daliśmy z siebie wszystko, a dzięki temu wspólnie oraz bezpiecznie przeżyliśmy niezapomniane chwile.

Niestety, wirus po raz kolejny pokazuje nam środkowy palec. Zatrzymuje to, co kochamy, i nie pozwala nam tworzyć dla Was. Codziennie mówimy mu „stop”. Pragniemy wzruszeń i powrotu do normalności. Ale, niestety, na to potrzeba czasu.

I właśnie o ten czas chcemy Was prosić. Dzięki Waszej jednej decyzji – o zachowaniu biletu – jesteśmy w stanie przetrwać ten bezczynny okres i spotkać się z Wami w nowym terminie.Wiemy, że najważniejsi jesteście Wy, widzowie – i zdrowie Wasze, rodzin, bliskich. Jednak wierzymy, że ważna jest też kultura. Chcemy móc ją tworzyć także po pandemii. Jeśli jesteście w stanie nam pomóc w tym okrutnym czasie dla nas wszystkich – prosimy, zróbcie to. My odwdzięczymy się niezapomnianymi przeżyciami na scenie.

Zostańcie z nami i trzymajcie bilet. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej nadzwyczajnej sytuacji.

Zespół Adria Art


 

Sto lat temu Nowym Jorkiem rządziły jazz, mafia i prohibicja. Musical Teatru Muzycznego Roma to magiczna podróż do tych niezwykłych czasów.

Prohibicja podzieliła społeczeństwo, a amerykański sen zamieniła w nocny koszmar. To właśnie ten okres nazywany jest narodzinami nowego świata. Na scenie wykonane zostaną autentyczne przeboje z tamtej epoki oraz nowe piosenki, nawiązujące do stylu lat 20.

Nie jest to jednak wyłącznie podróż w stylu retro, a raczej współczesne spojrzenie na tamte czasy i zabawa konwencją. W 20 songach poznajemy najważniejsze momenty historii Nowego Jorku w czasach prohibicji. Odkrywamy też świat nielegalnego biznesu, który – napędzany przez mafię i gangsterów – rozwinął się w błyskawicznym tempie, i zanurzamy się we wnętrzu miasta grzechu.

Czy miasto i jego mieszkańcy uwikłani w gęstą sieć ciemnych interesów, uwięzieni w pogoni za mrocznymi przedmiotami pożądania, jakimi stają się alkohol, pieniądz i władza, mają szansę na ocalenie? Czy miasto zginie, czy też odrodzi się i zmieni?

Obsada:
Kasia Zielińska
Kacper Kuszewski
Ewa Konstancja Bułhak/Magdalena Smalara
Rafał Królikowski/Marcin Januszkiewicz/Marcin Przybylski

Czas trwania: 1 godz. 30 min bez przerwy

Kup Bilet

Bilety w cenie: 60 zł | 80 zł | 110 zł | 130 zł | 150 zł

Miejsca sprzedaży:

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.