Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Cztery pory roku. Czas dla nas. [ODWOŁANY]

15 marca

17:15

| Sala Prób

dodaj do swojego kalendarza

Komunikat Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej

W związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem Wicepremiera, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o zawieszeniu funkcjonowania teatrów, oper, filharmonii, a także kin i sieci kinowych, mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2, wydarzenia organizowane przez Toruńska Orkiestrę Symfoniczną, które miały się odbyć do 31.03.2020 r. – tj. „Czas dla nas. Cztery pory roku” (15.03), „Symfoniczny powiew wiosny” (20.03), „Romantyczny Beethoven i Szeherezada” (27.03) oraz „Koncert familijny. Wiosenna pobudka” (28.03) – zostają odwołane.

Zwroty za bilety zakupione online zostaną dokonane automatycznie, z realizacją w ciągu 31 dni.
Bilety zakupione w kasie biletowej można będzie zwracać wyłącznie w kasie CKK Jordanki od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2020 od wtorku do soboty w godz. 13 – 19. Wyjątkowo zostaną też przyjęte bilety bez paragonu.
Od 12 marca kasa biletowa jest nieczynna.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy i dziękujemy Państwu za zrozumienie oraz cierpliwość.


 

Choć tytuł mówi o czterech, bohaterkami koncertu będą dwie pory roku – przywitamy wiosnę, pożegnamy zimę. „Cztery pory roku” to nie tylko znany cykl czterech koncertów skrzypcowych Antonio Vivaldiego, ale to także tytuł pięknego zbiorku pieśni stworzonych dla dzieci przez parę znakomitych autorów – Marię Konopnicką i Zygmunta Noskowskiego. W latach 2019/2020 mija 110 lat od śmierci tych dwojga. Z tej okazji warto przypomnieć urocze wokalne miniatury opiewające piękno i bogactwo przyrody. Zaśpiewamy słynne „Hu hu ha! Nasza zima zła!” oraz wiele innych piosenek o zimie i wiośnie!

Koncert dla dzieci do 6 lat.

Bilety: 15 zł – dziecko; 25 – zł dorosły; 50 zł – rodzinny (2 dorosłych + 1 dziecko)

Kup bilet

Bilety:
15 zł – dziecko
25 – zł dorosły
55 zł – rodzinny (2 dorosłych + 1 dziecko)

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

56 622 88 05

www.tos.art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.