Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

OPEN BLUES

15 maja

18:00

| Scena Plenerowa

dodaj do swojego kalendarza

OPEN BLUES

15 maja 2021, sobota
godz. 18:00
Scena Plenerowa CKK Jordanki
WSTĘP WOLNY


Grupa zadebiutowała na polskiej scenie bluesowej w 2010 r., jednak ich historia zaczęła się już dwa lata wcześniej w Toruniu. Zespół tworzy pięciu znakomitych muzyków, którzy potwierdzają, że to, co ich łączy „to przede wszystkim pasja”. Grają własne utwory, standardy bluesowe, rythm’n’bluesowe, rock’n’rollowe, aż po funky, jumpa czy hity rockowe.

Wydana w 2010 roku, pierwsza płyta zespołu o dość mocnym tytule „Seta w ryja” zebrała wiele pozytywnych recenzji. W 2012 roku zespół wydał kolejny album „Pięć złotych”. Wyczekiwana, trzecia płyta pt.: „Droga nieznana” zbiegła się z jubileuszem 10-lecia zespołu. Fani docenili ostatni, doskonale dopracowany krążek, wybierając go Płytą Roku w plebiscycie Radia Gra i Toruńskiej Agendy Kulturalnej – Toruńskie Gwiazdy 2020.

Wystąpią:
Przemysław Łosoś – śpiew, harmonijka
Wiesław Kryszewski – gitara
Igor Nowicki – instrumenty klawiszowe
Marcin Grabowski – gitara basowa
Grzegorz Minicz – perkusja


Plener(L)OVE to cykl koncertów na żywo, które już 15 maja 2021 roku ruszą w CKK Jordanki. Koncerty, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, odbędą się na Scenie Plenerowej i zostaną zorganizowane według aktualnych zaleceń sanitarnych. Organizatorami poszczególnych wydarzeń są CKK Jordanki oraz Toruńska Orkiestra Symfoniczna. Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia!

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

+48 56 643 19 20

jordanki.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.