Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Patrycja Markowska | Wilczy pęd – akustycznie

29 kwietnia

18:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

29 kwietnia 2023, sobota
godz. 18:00
Sala Koncertowa


Wyjątkowa barwa głosu i magnetyzująca osobowość – te cechy czynią Patrycję Markowską jedną z najciekawszych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Wiosną 2023 roku usłyszymy ją podczas koncertów w trasie „Wilczy pęd – akustycznie”.


Twórcza odwaga i umiłowanie wolności od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory Patrycji królują na listach przebojów. Muzyka i życie zgodne z hasłem peace & love towarzyszą jej od najmłodszych lat, czym dzieli się z publicznością podczas spotkań na żywo.


Od marca 2023 roku Patrycja Markowska zagra wyjątkowe koncerty w trasie „Wilczy pęd – akustycznie”. Nowe utwory, nowe instrumentarium i dużo nowości, ale starsi słuchacze też usłyszą znane im utwory.


Podczas koncertów Patrycja wystąpi w towarzystwie gości, którzy zaznaczyli swoją obecność na płycie „Wilczy pęd”: Grzegorz Markowski (koncerty: Gdańsk, Toruń, Łódź, Warszawa) oraz Dawid Karpiuk (koncerty elektryczne).


Kup bilet

Ceny biletów:

  • 80 zł | 100 zł | 150 zł | 170 zł

dostępne online na:

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.